Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Daj stopku nepríjemným zápachom a baktériám v tvojej domácnosti. Čističku vzduchu Alfawise P1 môžeš mať totižto už za 36 eur!

Trápiš sa vo svojej domácnosti s nepríjemnými pachmi, neznášaš cigaretový dym, alebo si alergik? Všetky tieto problémy môžeš vyriešiť naozaj jednoducho, efektívne a pritom za naozaj málo peňazí. So všetkými spomenutými problémami ti totižto pomôže napríklad taká čistička vzduchu Alfawise P1 s HEPA filtrom, ktorú vďaka jej kompaktným rozmerom môžeš umiestniť naozaj kdekoľvek. 

Výnimočnú akciu na čističku vzduchu Alfawise P1 nájdeš na Gearbest.com

alfawise p1 cisticka vzduchu 2_opt
Zdroj: Gearbest

Výkonný filtrovací systém

Čistička vzduchu Alfawise P1 je vybavená až trojvrstvovým špeciálnym PP/HEPA/karbónovým filtrom, ktorý sa stará o filtrovanie naozaj akýchkoľvek pachov, či častíc nevhodných pre alergikov. I keď je čistička naozaj malá, výrobca jej neubral na výkone. V najvýkonnejšom režime dokáže filtrovať až 80 metrov kubických vzduchu za hodinu, vďaka čomu sa zbavíte nepríjemných pachov behom pár minút. 

alfawise p1 cisticka vzduchu casti_opt
Zdroj: Gearbest

Umiestniť ju môžete kdekoľvek

Vďaka rozmerom iba 25 x 16 x 16 centimetrov je čističku Alfawise P1 možné umiestniť naozaj hocikam, či už do kancelárie, izby, či obývačky. Kompaktné rozmery sú pritom dopĺňané naozaj vkusným a minimalistickým bielym dizajnom, ktorý sa hodí do naozaj akéhokoľvek prostredia. 

Úsporná a tichá

Keďže čistička vzduchu ide takmer nepretržite, častým faktorom pri zvažovaní kúpy býva práve spotreba elektrickej energie a prípadná hlučnosť. Činnosť čističky Alfawise P1 si ale naozaj nevšimnete. Nízka hlučnosť 33dB, respektíve 53dB v rýchlejšom režime, je naozaj zanedbateľný údaj. Zmeny ale nepocítite ani vo vašej peňaženke, keďže so spotrebou iba 15W vám účet za energie nijak rapídne neporastie. 

A koľko teda takáto vychytávka do domácnosti stojí? Momentálne je dostupná v bleskovom výpredaji na partnerskom e-shope Gearbest.com, vďaka ktorému môže byť vaša už za fantastických 36,00 eur. Počítať ale treba s dopravou 4,68 eur, keďže sa jedná o produkt z českého skladu. Výhodou donášky z českého skladu je ale nie len rýchle dodanie, ale aj fakt, že sa vyhnete ďalším poplatkom ako CLO či DPH. 

Výnimočnú akciu na čističku vzduchu Alfawise P1 nájdeš na Gearbest.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube – Alfawise)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close