TECHTIP REDAKCIE

Cubot X18 Plus ako majster dizajnu a výdrže je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu

Určite sme Ťa už na našom webe nie raz presvedčili o tom, že dobre vybavený a dobre vyzerajúci smartfón ešte nemusí byť automaticky drahý. Dobrým príkladom je aj smartfón Cubot X18 Plus, ktorý svojim dizajnom zaujme už na prvý pohľad, keďže prináša všetky aktuálne trendové vychytávky.

Produktová fotografia

Cubot X18 Plus ponúka veľký 5,99″ displej s obrovským rozlíšením 2160 na 1080 pixelov. Samotný displej navyše zaujme dobrým podaním farieb a potešia hlavne veľmi tenké rámčeky okolo obrazovky, čo prispieva k lepšiemu dizajnu samotného smartfónu. Nad displejom ešte nájdeme senzor jasu, reproduktor a nechýba až 13 Mpx fotoaparát, ktorý ocenia hlavne fanúšikovia videohovorov a selfies záberov. Cubot ponúka softvérové tlačidlá, ktorých miesto je softvérovo vyhradené priamo na spodnej časti obrazovky. Vďaka tomu tak ani na brade telefónu nenájdeme príliš hrubé rámčeky.

Smartfón Cubot X18 Plus dominuje nielen v samotnej hardvérovej výbave a s veľmi pekným dizajnom, ale aj zadným duálnym 20 Mpx fotoaparátom so svietivosťou f/2.0, ktorý umožňuje vytvárať veľmi pekné fotografie. Výrobca dokonca nezabudol ani na čítačku odtlačku prsta, ktorá sa nachádza pod zadným duálnym fotoaparátom. 

Produktová fotografia

Cubot X18 Plus dominuje vo výkone i vo výdrži

Zariadenie pod kapotou ponúka naozaj skvelý hardvér. Srdcom smartfónu je 8-jadrový procesor MediaTek 6750T s frekvenciou 1,5 GHz, ktorému sekunduje až 4 GB operačná pamäť RAM a 64 GB úložisko. Kombinácia použitého hardvéru sa tak stará o bezproblémový chod aj náročnejších aplikácií. Dobrou správou je prítomnosť slotu pre dve SIM karty a slot pre pamäťovú kartu, takže priestor o úložný priestor určite nebude malý. Veľmi silnou stránkou modelu Cubot X18 Plus je aj batéria. Tá ma kapacitu až 4000 mAh a zabezpečí bezproblémový náročnejší chod smartfónu viac ako jeden deň aktívneho používania. Pri Cubote sa jednoducho nestane, aby bola batéria večer vybitá. 

Vychytávky smartfónu Cubot X18 Plus som ešte nevyčerpal, pretože na koniec prichádza to najlepšie, a tým je operačný systém. Cubot beží už od vybalenia zo škatule na najnovšom Androide 8 Oreo, ktorý ponúka množstvo zaujímavých funkcií. Smartfón tak ponúka nielen zaujímavý výkon či fotoaparát, ale aj najnovšiu verziu Androidu, a za to dávam výrobcovi palec hore. Smartfón Cubot X18 Plus môžeš aktuálne kúpiť v limitovanej akcii z pôvodných 143,34 € len za 107,18 €. Nezabudni, že aktuálna ponuka je časovo obmedzená a ak sa Ti tento smartfón páči, tak rozhodne nesmieš zaváhať

CUBOT X18 Plus môžeš teraz získať za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze. Nezabudni, že zľava je časovo obmedzená.

Úvodný obrázok: produktová fotografia

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close