SpravodajstvoWindows

Creators Update aktualizácia by mala byť dostupná už pre všetky kompatibilné zariadenia

Windows 10 Creators Update aktualizácia je tu s nami už nejaký ten piatok, konkrétne od apríla tohto roka. Microsoft spolu s jej vypustením informoval verejnosť, že bude uvoľňovaná postupne pre všetkých používateľov.

Trvalo to niekoľko mesiacov, a v týchto dňoch Microsoft vydal stanovisko v ktorom píše, že aktualizácia by mala byť dostupná pre všetkých Windows 10 používateľov, ktorí majú kompatibilné zariadenie s Creators Update aktualizáciou.

Microsoft uvoľňoval aktualizáciu pre všetkých používateľov postupne a to z dôvodu, že potreboval eliminovať prípadné problémy spojené s aktualizáciou a kompatibilitou jednotlivých zariadení. Fungovalo to v princípe tak, že aktualizácia bola dostupná pre vybranú skupinu používateľov, ktorí keď nehlásili chyby tak bola uvoľnená ďalším.  Tento proces sa samozrejme opakoval niekoľkokrát.

Microsoft týmto krokom pripravil väčšinu zariadení (okrem vybraných zariadení s procesormi Intel) na ďalšiu veľkú aktualizáciu – Fall Creators Update.

Ak vás zaujíma ako Microsoft distribuuje aktualizácie tak si to môžete pozrieť vo videu nižšie, kde to je vysvetlené.

Zdroj: MSP

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close