Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Creality CR-6 SE – 3D tlačiareň aj pre skúsených tlačiarov s modulárnym dizajnom za neodolateľne nízku cenu

Nová generácia 3D tlačiarne Creality CR-6 SE prináša viacero pokročilých vylepšení, ktoré ocenia ako amatéri, tak skúsení 3D tlačiari.

Špičková 3D tlačiareň Creality CR-6 SE patrí vo svojej cenovej kategórii medzi najatraktívnejšie kúsky na trhu. Pýši sa moderným spracovaním, inteligentným vyrovnávaním, či mimoriadne tuhou konštrukciou, čo ocenia aj pokročilí používatelia 3D tlačiarne. Tento model však momentálne neočarí iba svojimi technickými parametrami, ale momentálne aj luxusne nízkou cenou. Creality CR-6 SE totižto momentálne nájdeš v exkluzívnom výpredaji na e-shope TomTop.com už za 263,49 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pri objednávke stačí zadať unikátny zľavový kupón „CR6SE“, vďaka ktorému ušetríš desiatky eur. 

3D tlačiareň Creality CR-6 SE už za 263,49 eur nájdeš na TomTop.com

Modulárny dizajn ocenia najmä skúsenejší používatelia

creality cr-6 se
Zdroj: TomTop

Vďaka novému spôsobu vývoja spoločne s fanúšikovskou základňou sa spoločnosť Creality rozhodla využiť aj v tejto cenovej kategórii nie tak často vídané technológie. Jednou z unikátnych vychytávok je aj modulárny hotend dizajn, ktorý ocenia najmä skúsenejší tlačiari. Ten umožňuje jednoduchú výmenu komponentov napríklad v prípade, že patríte medzi pokročilých tlačiarov a pokukávate po rôznych dostupných vylepšeniach. 

Vylepšený model SE prináša aj ďalšie zaujímavé vylepšenia

creality cr-6 se 2
Zdroj: TomTop

I keď je už vylepšený model s prívlastkom SE na trhu niekoľko mesiacov, prináša stále aktuálne vylepšené technológie, ktoré by sme pri konkurencii hľadali márne. Ide napríklad o automatické inteligentné vyrovnávanie tlačovej platformy, čím je zaručená dokonalá stabilita počas tlače a maximálna kvalita výtlačkov. Za zmienku však stojí aj duálne chladenie tlačovej hlavy, či novší spoľahlivejší extrudér s rovnomernejšou extrúziou

creality cr-6 se displej
Zdroj: TomTop

Medzi ďalšie novinky patria aj kvalitnejšie hliníkové profily, ktoré spoločne s duálnymi Z osami zaisťujú nižšie vibrácie a vylepšenú stabilitu počas tlače. Zrejme najväčšia zmena však nastala v prípade aktívneho sledovania poškodenia filamentu. Model CR-6 SE je totižto vybavený fotoelektrickým senzorom filamentu, ktorý neustále monitoruje vyčerpanie, či poškodenie filamentu. Ak takáto situácia nastane, tlačiareň ihneď pozastaví tlač a po doplnení filamentu bude pokračovať v bude, kde prestala. 

creality cr-6 se senzor
Zdroj: TomTop

Ďalšie dôležité technické parametre

  • Tlačový objem 235 x 235 x 250 mm
  • Ľahká konštrukcia – ľahká manipulácia s tlačiarňou aj po jej zložení
  • Vylepšený dotykový displej s uhlopriečkou až 4,3-palcov
  • Podložka z karborundového skla
  • Rýchlosť tlače až 100 mm/s
  • Priemer filamentu 1,75 mm 
  • Podpora väčšiny štandardných materiálov ako PLA, ABS, TPU, Wood, PETG

3D tlačiareň Creality CR-6 SE už za 263,49 eur nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Creality CR-6 SE nájdeš momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com, ktorý ju ponúka už za 263,49 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pre zníženie ceny však nezabudni uplatniť zľavový kupón „CR6SE“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close