SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Coship ostane pri podore Windows platformy, hoci o tom váhal

Po tom ako sme vám včera priniesli správy o spoločnosti Coship, ktorá „váhala“ o zotrvaní podpore Windows Phone platformy, tak dnes máme dobré správy. Coship totiž na základe spätnej väzby používateľov, vydal nové stanovisko prostredníctvom svojej Facebook stránky v ktorom píše:


(„Ďakujeme vám veľmi za vaše profesionálne a pozitívne návrhy, budeme aj naďalej investovať do Windows telefónov. Nový Moly X1 bude znovuobnovený už čoskoro, a my budeme ďalej vyvíjať nový model po konzultácii s vami podľa Vašich ideálnych špecifík Windows telefónu.“)

Ako vyššie ste sa mohli dočítať, tak Coship nie len že znovu obnový predaj zariadenia Moly X1, ale aj pri vývoji ďalších zariadení bude načúvať samotných používateľov smartfónov. Pevne veríme, že to bude robiť lepšie ako Microsoft doteraz, ktorý sa čiastočne „odvrátil“ od svojej vlastnej platformy.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close