Spravodajstvo

Cortana bude vedieť nájsť váš telefón

Ako sme už viackrát informovali, Microsoft usilovne pracuje na nových funkcionalitách pre svoje operačné systémy. To isté platí aj pre Cortanu. Cortana sa s príchodom novej výročnej aktualizácii môže tešiť aj mnohým novým funkciám. Jedna z noviniek v Cortane bude aj možnosť, aby našla váš zapatrošený telefón.

Keď sa spýtate na novej verzii 14295 Cortany, aby našla váš telefón „find my phone“, tak uvidíte príkazový riadok, kde Cortana začne hladať váš telefón a upozorní vás, že to môže zabrať pár minút. V momente, keď ho nájde, tak sa na vašom telefóne ukáže notifikácia o tom, že Cortana hľadá toto zariadenie.

Možnosť nájdenia telefónu cez Cortanu sa bude neustále vylepšovať a ukáže sa byť pravdepodobne veľmi užitočnou funkcionalitou, keďže momentálne si môžete svoj telefón nájst iba pomocou bezpečnostnej webstránky Microsoftu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close