SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Continuum nebude výsadou len Microsoft Lumie 950 (XL)

Ako už z názvu  článku možno vydedukovať funkcionalita Continuum nebude už len výsadou vlajkových lodí od Microsoftu (resp. iných vlajkových zariadení ostatných výrobcov), ale dostane sa aj na zariadenie (vyššej) strednej triedy. Microsoft totiž pôvodne avizoval, že spomínaná funkcionalitu bude dostupné len pre mobilné zariadenia s procesorom Snapdragon 808 alebo 810 od spoločnosti Qualcomm, ktoré sú osádzané do tých najvýkonnejších zariadení na trhu, ale podľa najnovších informácií, Continuum bude možné rozbehať aj na procesoroch Snapdragon 617, ktoré patria do kategórie stredne výkonných procesorov.

Tieto informácie sa objavili na oficiálnej stránke Microsoftu, v rámci ktorej boli tiež spomenuté ďalšie minimálne hardvérové požiadavky, ktorými sú displej s rozlíšením minimálne 720p, 2GB operačnej pamäte a 16 GB úložného priestoru (bez SD karty). Čo sa týka menej výkonných zariadení, tak tie bohužiaľ túto funkcionalitu podporovať zatiaľ nebudú.

Pre tých, ktorým je táto funkcionalita neznáma, nižšie si môžete pozrieť video, v rámci ktorého sa dozviete o tejto funkcionalite viacej.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close