Spravodajstvo

Continuum nebude len výsadou Lumie 950 a 950 XL. Dočká sa jej aj Lumie 930, 1520 a 830?

Predstavením novej vlajkovej lode, Lumie 950 a jej väčšieho brata Lumie 950 XL sme sa dočkali  dlho propagovanej funkcionality Continuum, ktorá mala byť dostupná exkluzívne podľa pôvodných vyjadrení len pre spomínané zariadenia. Niekoľko týždňov na to Acer predstavil mobilné zariadenie Jade Primo, ktoré tak isto disponuje rovnakou funkcionalitou, a dnes Microsoft ohlásil na predstavovaní nových vlajkových lodí v Indii, že funkcionalita Continnum bude dostupná aj pre ďalšie zariadenia, avšak neupresnila, ktorých konkrétnych zariadení sa to bude týkať. Logicky nám z toho vyplýva, že Microsoft buď má v pláne predstaviť ďalšie prémiové zariadenia, čo je však vysoko nepravdepodobné, alebo spomínaná funkcionalita bude prístupná pre „ex“ vlajkové zariadenia ako sú Lumia 930, Lumia 1520, prípadne Lumia 830.

Ako to vidíte vy, je podľa vás možné, že Microsoft sprístupní  tuto prémiovú funkcionalitu aj pre staršie zariadenia?

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close