HuaweiSpravodajstvo

Čo všetko dokáže skladací Huawei Mate Xs? Pozrite si unikátne funkcie, ktoré vyzdvihuje Huawei

V poradí druhá skladačka od spoločnosti Huawei bola predstavená len pred niekoľkými dňami

Spoločnosť Huawei len pred niekoľkými dňami oficiálne predstavila v poradí druhý skladací smartfón, ktorý nesie označenie Huawei Mate Xs. Nový predstaviteľ skladacej série smartfónov X prišiel s viacerými technologickými, ako aj softvérovými vylepšeniami, ktoré si rozhodne zamiluje každý technologický nadšenec.

Nové unikátne možnosti ovládania

„Použiteľnosť“ takéhoto zariadenia si však nie každý z nás dokáže predstaviť, čo si, pochopiteľne, uvedomujú aj v útrobách spoločnosti Huawei. Populárny čínsky výrobca sa tak len nedávno rozhodol zverejniť krátke inštruktážne video, v ktorom bližšie predstavuje a popisuje unikátne funkcie, možnosti ovládania a využitia zariadenia v praxi.

Ako môžete vidieť, Huawei v krátkom dvoj-minútovom videu predstavuje najmä funkcie pre multitasking, ako podporu drag and drop, podporu „plávajúcich okien“, či rýchle spúšťanie aplikácií pomocou jednoduchých gest. Aj vďaka týmto špeciálnym funkciám je smartfón Huawei Mate Xs naozaj unikátnym zariadením, ktoré sa zapáči každému nadšencovi najnovších technologických trendov. Úsmev na tvári však okamžite zrazí cenovka zariadenia, ktorá sa vyšplhala na neuveriteľných 2 500 eur.

Chcete sa o skladacom smartfóne Huawei Mate Xs dozvedieť viac? Všetko potrebné nájdeš v našom staršom článku.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Huawei Huawei Mate Xs Skladací smartfón
Close
Close