APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Čo tak víkend začať s hrou GUNS OF ICARUS ALLIANCE, ktorú môžeš aktuálne získať úplne zadarmo! Dokážeš ubrániť svoju vzducholoď pred pirátmi?

Letné prázdniny sú pre mnohých najkrajším obdobím v roku, vedeli by o tom hovoriť hlavne žiaci základných a stredných škôl.

Okrem toho, že toto obdobie mnohí cestujú tak nemalú časť svojho času určite strávia aj za monitormi počítača. A práve preto vám dávame do pozornosti hru Guns Of Icarus Alliance, ktorá je aktuálne prostredníctvom Humble Store obchodu dostupná zadarmo. Jedná sa však o limitovanú ponuku, ktorá bude aktívna len do večera zajtrajšieho dňa.

Uvidíme se v oblakoch

Guns Of Icarus Alliance je hra plná vzducholodí a pirátov. Na prvý pohľad sa jedná kombináciu, ktorá k sebe moc nepasuje, ale pri hlbšom ponorení sa do hry zistíte, že tejto kombinácii nič nechýba, ba naopak. Predstavte si, že na Zemi vypukla vojna, ktorá neumožňuje prepravu žiadneho tovaru po zemi. Nuž, a tu sa dostávajú k slovu vzducholode a piráti, ktorých cieľom ako inak je vám znepríjemniť let. Nejedná sa pritom iba o šialenú strielačku, ale budete sa musieť postarať aj o samotnú loď. Inými slovami niekedy nebudete vedieť čo máte spraviť skôr, či opätovať paľbu alebo ísť zachraňovať vzducholoď pred strmým pádom k Zemi.

Hru stiahneš zo stránok Humble Store, následne si ju budeš môcť pridať do knižnice na Steame.

Zdroj: vlastný, Úvodný obrázok:  Youtube (Muse Games)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close