Pracovné ponuky
Xiaomi

Čo stoja Xiaomi produkty v domácej Číne? Pozrite si vlog Slováka žijúce v Číne

Vloger Jaroslav Kurťak nás zobral prostredníctvom kamery do Xiaomi obchodu v domácej Číne. Pozrite sa čo za Xiaomi produkty platia domáci.

Nakupovanie v  Číne prostredníctvom rôznych obchodných platforiem ako sú GearBest.com, Cafago.com, Geekybuying.com a ďalšie sú pre nás Slovákov národným športov, a to hlavne v prípade nakupovania elektroniky. Častokrát uprednostníme nákup zo zahraničia, a to aj napriek tomu, že sa vystavujeme len 1-ročnej záruke či prípadnému riziku nedoručenia tovaru, hoci to býva veľmi zriedkavé (pozn. redakcie: nám sa osobne ešte nestalo, že by tovar neprišiel).

Dá sa nakupovať ešte lacnejšie? Dá….

Pre mnohých z  nás sú produkty od spoločnosti Xiaomi to najlepšie čo sa dá kúpiť z ďalekého východu za výhodnú cenu, ktorá sa ani zďaleka nepribližuje k našim domácim cenovkám. Nižšie Vám dávame do pozornosti video od vlogera Jaroslava Kurťaka, ktorý žije v Číne. Jaroslav nás pomocou kamery zaviedol do Xiaomi Store obchodu, v rámci ktorého ukazuje cenovky jednotlivých produktov. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Čo hovoríte na ceny produktov v  domácej Číne? My sa musíme priznať, že nám v mnohých prípadoch vyrazili dych. Či sa jednalo o Mi Band 4 náramok, elektrickú kolobežku, čističku vzduchu a podobne, tie ceny sú jednoducho neporovnateľné nie len s našimi cenami, ale aj s cenami z rôznych nákupných platforiem.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close