Spravodajstvo​​Xbox

Členovia Xbox Live Gold budú môcť hrať EA Access hry zadarmo

Microsoft otvára službu EA Acces, kde môžete nájsť viacero hier na stiahnutie zadarmo pre tých, čo majú zaplatenú službu Xbox Gold Live. Akcia bude trvať od 12. júna až do 22. júna.

EA Access je zvyčajne platená služba, ktorá umožňuje jej členom hrať veľké množstvo hier na Xbox One od EA Games zadarmo (teda po zaplatení členského). Momentálne sa v službe nachádza viac ako najnovších 20 videohier ako sú napríklad: Battlefield Hardline, EA SPORTS UFC, Battlefield 4, FIFA 16, Dead Space, Madden NFL 16, Dragon Age: Inquisition, Rory McIlroy PGA TOUR, NHL15, Titanfall, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Need for Speed Rivals, NBA LIVE 15, Peggle 2, FIFA 14 a Madden NFL 14.

Ak chcete získať prístup k týmto hrám a máte Xbox Live Gold, tak si stačí stiahnúť aplikáciu EA Access Hub, ktorá je úplne zadarmo. Nebudete sa musieť k ničomu zaväzovať a bez obmedzení budeme môcť skúšať vymenované hry. Po 22. júni Vám aplikácia potom ponúkne možnosť kúpiť si členstvo, ak budete spokojný.

Už ste skúšali túto službu? Čo si o nej myslíte?

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close