ŠPEKULÁCIESpravodajstvoZariadenia

Čínsky výrobca smartfónov OPPO pravdepodobne predstaví smartfón s divným, ale štýlovým riešením prednej kamery

Nie je žiadnym tajomstvo, že predné kamery sa pomaly, ale isto vytrácajú z prednej strany zariadenia. Dôvodom je, že výrobcovia smartfónov stále vo zvýšenej miere zväčšujú pomer displeja k hranám zariadenia. Logickým vyústením je, že predná kamera tak musí byť umiestnená buď pod displejom alebo v hrane zariadenia formou pop-up kamery.

OPPO Reno

Portál Pocketnow.com prišiel s reportom, v ktorom poukázal na skutočne netradičné, ale o to štýlovejšie, riešenie prednej kamery. Nechýba dokonca ani LED blesk.

Via pocketnow.com

Obrázky vyššie však treba brať s rezervou. Do obehu sa totiž dostalo aj video, ktoré síce potvrdzuje unikátne riešenie selfie kamery, ale na zadnej strane sa nachádzajú len 2 kamery. Chýba na nej avizovaný objektív s 10-násobným hybridným zoomom. Je teda vysoko pravdepodobné, že sa pozeráme na nejakú rozpočtovú verziu zariadenia.

Zariadenie vyššie, OPPO Reno, by malo byť oficiálne predstavené v priebehu tohto mesiaca, a tak sa už čoskoro dozvieme či správy vyššie sú založené na pravde alebo nie.

Zdroj: Pocketnow.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close