NovinkyŠPEKULÁCIETECH

Čínsky výrobca možno prinesie ako prvý ohnutý displej na trh. Takto by mohol vyzerať

Rok 2014 bol rokom kedy spoločnosť Apple uviedla na trh svoj nový iPhone 6, ktorý vďaka konštrukčnej chybe bolo možné jednoducho ohnúť a tak mať mierne zakrivený displej. Dosť bolo srandy, prejdime teraz k prvému cielenému ohnutiu displeja v smartfóne od spoločnosti DOODGEE.

Spoločnosť DOODGEE sa v poslednej dobe špecializuje na vývoj dizajnových zariadení, medzi ktorými by sme mohli čoskoro nájsť ďalší unikát. Konkrétne smartfón, ktorý prinesie na trh zakrivený displej. Informácie o tom priniesol známy leaker Evan Blass, ktorý uverejnil na sociálnej sieti Twitter obrázky zariadenia s logom spomínanej spoločnosti. Podľa ďalších informácií zariadenia by na trh malo prísť so 6GB operačnej pamäte RAM a 128GB úložným priestorom.

Mimochodom, internetom behajú špekulácie o tom, že aj spoločnosť Samsung by mohla priniesiť podobné zariadenia s označením Note X. Inými slovami budúci rok môže z hľadiska nových použitých technologií v oblasti smartfónov veľmi zaujímavý.

Zdroj: Evan Blass

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close