​​XboxZariadenia

Táto čínska konzola nápadne pripomína Xbox One

Microsoft ešte stále hľadá spôsoby, ako úspešne dostať svoj Xbox One na čínsky trh. Po novom to bude mať ešte ťažšie, keďže čínska firma Fuze Entertainment predstavila svoju vlastnú konzolu, ktorá predbehne Xbox One primárne v cene.

fuze-controllers

Meno novej Fuze konzole je Tomahawk F1 a nápadne svojim výzorom pripomína práve Xbox One. Najväčšiu podobu môžeme nájsť s Xboxom práve v ovládači, zatiaľ čo krabica nesie aj znaky PlayStation 4, ktoré práve v Číne vychádza. Ďalšou vecou, ktorou sa inšpiroval Tomahawk F1 je operačný systém z PlayStationu. Tie sú takmer identické, ako môžete vidieť na obrázku nižšie.

fuze-OS

Ako sme už spomenuli, najväčšia konkurencia pre Xbox prichádza v podobe ceny. Zatiaľ čo Xbox One sa v Číne pri priemernom plate 787 dolárov predáva za 650 dolárov, Tak Tomahawk F1 od Fuze sa predáva v dvoch verziách s cenami 136 a 228 dolárov.

Čo hovoríte na dizajn novej konzole? Páči sa vám? Kúpili by ste si ju?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close