SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Číňania sa zbláznili! Ponúkajú Bluetooth slúchadla za 4,99€ | TIP REDAKCIE

Pomaly, ale isto sa z trhu vytrácajú zariadenia s klasickým 3,5 jack. Tento trend odštartovala spoločnosť Apple a neskôr ju nasledovali aj ďalší technologickí giganti, vrátane spoločností ako Samsung, Xiaomi a ďalší, ktorí z viacerých nedávno predstavených zariadení odstránili klasický jack.  Nuž, a práve preto vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na Bluetooth slúchadla, ktoré prostredníctvom exkluzívneho zľavového kupónu „PS4901“ môžete kúpiť za 4,99€.

Bluetooth slúchadla nájdeš tu

Slúchadla i7s sú navrhnuté pre počúvanie hudby a prijímanie hovorov počas športu. Ponúkajú totiž pokročilú technológie True Wireless (TWS) BT, vstavaný mikrofón a reproduktor s funkciou hands-free.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla sa chvália Bluetooth technológiou vo verzii 4.2, ktorej dosah je až do 10 metrov. Zároveň ponúkajú rozsah frekvencie 20Hz až 20kHz a impedanciu 32 Ω.

Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je však nadpriemerná výdrž batérie, ktorá sľubuje 3 až 4 hodiny výdrže. Ak by sa vám však málilo tak slúchadlá sú dodávané spolu aj s boxom, ktorý nie len že ochráni slúchadla pred nechceným poškodením, ale ich aj dobijú.

Zdroj: produktová fotografia

Ak vás tieto slúchadla zaujali tak ich nájdete na odkaze nižšie. PS: nezabudnite na kupón „PS4901“, ktorý zrazí ich cenu na 4,99€.

Zdroj: vlastný

Bluetooth slúchadla nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Google ukončuje automatickú synchronizáciu medzi Google Fotografiami a Google Diskom

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close