Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Čína opäť vystrkuje „rožky“! Túto 64GB pamäťovú kartu SanDisk kúpite len za 9,10€!

Nepremeškajte akciu na pamäťovú kartu SanDisk s kapacitou 64GB. Aktuálne stojí menej ako 10€! V inom prípade by ste za ňu zaplatili aj dvojnásobok.

Úložný priestor je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere smartfónu. Mnohí dnes disponujú zariadeniami s kapacitou vnútorného priestoru 32GB/64GB, z  ktorého si odkusne časť úložného priestoru operačný systém a vstavané aplikácie, ktoré v mnohých prípadoch nie je možné odinštalovať.   Na prvý pohľad sa to môže zdať ako dostatok pamäte, ale nie je. Teda v  prípade, ak nosíte so sebou niekoľko hudobných albumov, radi fotíte a sem tam si zahráte aj nejakú tú hru.

SanDisk Ultra Micro SD 64GB memory Card 

Nepremeškajte túto akciu na pamäťovú kartu

Nedostatku úložného priestoru sa dá predchádzať dvomi spôsobmi. Prvým je smartfón s  vyššou kapacitou. Nevýhodou je však cena, smartfón s 128GB+ úložným priestorom z pravidla stojí výrazne viac ako 32GB/64GB verzie. Druhým riešením sú pamäťové karty. My sme sa rozhodli Vám dať dnes do pozornosti 64GB pamäťovú kartu od spoločnosti SanDisk, za ktorú aktuálne v  obchode TomTop.com zaplatíte len  9,10€!*

64GB SD Sandisk_1-min

Táto pamäťová karta  poteší aj náročnejších používateľov, ktorí potrebuje dodatočný priestor pre aplikácie, videá, hudbu či iné súbory. Karta podporuje prenosové rýchlosti:

  • R & W rýchlosť: 98M / s
  • Náhodné čítanie IOPS: 1500
  • Náhodné písanie IOPS: 500
  • Sekvenčný výkon zápisu: 10 MB / s

Karta zároveň je vhodná aj do extrémnejšieho prostredia. Poradí si totiž napríklad s  kolísaním teplôt či s nie najšetrnejším zaobchádzaním.

SanDisk Ultra Micro SD 64GB memory Card 

PS: do pozornosti Vám dávam ešte možnosť dokúpenia k  pamäťovej karte aj čítačku pamäťových kariet. Pri kúpe tohto „komba“ čítačku môžete získať za menej ako 0,50€.

SanDisk Ultra Micro SD 64GB memory Card 100MB S Sales Online 3 - Tomtop
Zdroj: Vosveteit.sk

 


* Cena je platná ku času publikovania článku. Zároveň počet kariet za túto cenu je obmedzený

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Sponzorované

Články pod autorom „Sponzorované“ sú platenou inzerciou.
Close
Close