SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Čina opäť raz ukazuje prečo je tak výhodná! Nepremeškajte akciu na tieto športové chytré hodinky

Nepremeškajte akciu na chytré hodinky Microwear L8 IP68, ktoré aktuálne môžete kúpiť s lákavou zľavou s podporou 24/7 monitoringu tepu.

Chytré hodinky v súčasnosti patria do základnej výbavy väčšiny z nás, a preto by sme Vám radi dali do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu v našom partnerskom obchode Cafago.com, ktorý ponúka chytré hodinky Microwear L8 s neodolateľnou zľavou. Aktuálne stoja menej ako 22€ spolu aj s poštovným!

Microwear L8 IP68

Hodinky ponúkajú 1,2” farebný LCD displej s rozlíšením 240 x 240 bodov s podporou dotykového ovládania.

Microwear L8 displej
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska funkcionalít potešia nadpriemerými funkciami. V rámci športových aktivít, ktoré sú schopné hodinky monitorovať patria napríklad: beh, chôdza, basketbal, plávanie, šplhanie, futbal, stolný tenis, bedminton a ďalšie. Hodinky ďalej podporujú možnosť monitorovania o kyslíka v krvi, krvného tlaku, srdcovéhe tepu (24/7) a samozrejmosťou je aj monitorovanie spánku.

Microwear L8 senzory
Zdroj: produktová fotografia

Prívlastok “chytré” nemajú len tak, ponúkajú totiž aj sadu viacerých predinštalovaných aplikácií (napr. kalkulačka, stopky, budík,…), ktoré rozširujú ich funkcionalitu. Ďalej, napríklad pomocou hodiniek je možné ovládať hudbu či kameru v smartfóne. Microwear L8

Zdroj: produktová fotografiaMnohých bez pochyby poteší aj vodeodolnosť (IP68 certifikácia) či vysoká výdrž batérie. Výrobca udáva kapacitu až 320mAh (pozn. redakcie: rovnakú kapacitu ponúkajú aj nové hodinky Xiaomi Stratos 3), ktorá sľubuje výdrž až 7 dní pri bežnom používaní.

Microwear L8 bateria
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky je samozrejme možné spárovať aj so smartfónom pomocou vlastnej aplikácie, kde budete mať nie len kompletný prehľad o aktivitách, ale je prostredníctvom nej možné nastaviť aj hlbšie prepojenie s telefónom. Napríklad synchronizáciu notifikácií z aplikácií ako je Facebook, Twitter, Whatsapp a ďalšie.

Microwear L8 notifikacie
Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás hodinky zaujali, tak ich nájdete na odkaze nižšie.

Microwear L8 IP68

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
chytré hodinky Microwear L8 IP68 tip redakcie

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close