TIP REDAKCIE

V Číne začína známy výpredajový sviatok „11.11.“, ktorý je príležitosťou aj pre nás! Pozrite si tie najlepšie akcie

Čínske eshopy sa opäť zbláznili! Magický dátum 11.11 prináša ďalšie zľavové tornádo, ktoré zráža ceny tých najpopulárnejších gadgetov na najnižšie ceny. Uchmatnite si svoje zľavnené produkty ešte dnes, poprípade skúste svoje šťastie a získajte zľavové kupóny až do 45 eur! Z aktuálnych zliav si vyberie určite každý, no tak či tak sme si pre Vás prichystali zopár produktov, ktoré jednoducho musíte mať!

Niečo pre milovníkov hudby

Zdroj: Geekbuying

Bezdrôtové slúchadlá T1 od spoločnosti QCY sú najlepšou voľbou v pomere cena/výkon. Slúchadlá ponúkajú bežný frekvenčný rozsah 20Hz-20kHz, impedanciu na úrovni 16ohm a citlivosť 108dB. Najzaujímavejším parametrom týchto slúchadiel je ale určite podpora najnovšej generácie Bluetooth 5.0, vďaka čomu ponúkajú enormne vysokú výdrž batérie. Li-ion batéria s kapacitou 43mAh zabezpečuje vynikajúcu 4 hodinovú výdrž (pri hraní hudby), no po ruke budete mať neustále prenosný obal so zabudovanou batériou, ktorá Vám poskytne ďalších 20 hodín prehrávania hudby. Ich cena je aktuálne na úrovni 23 eur, no vďaka kupónu HMAXMTYT ju zrazíte na fantastických 17,58 eur.

 Slúchadlá nájdeš v eshope Geekbuying.com

Domáci „ochranca“ zdravia

Zdroj: Geekbuying

Ďalej sme si vybrali gadget, ktorý určite v domácnosti nesmie chýbať žiadnemu milovníkovi produktov od Xiaomi. Inteligentná Xiaomi váha je v takomto prípade povinnou výbavou. Inteligentná váha od Xiaomi meria až 10 rôznych hodnôt počas váženia, pričom si môžete svoj celkový telesný stav skontrolovať priamo vo vašom smartfóne. Vďaka jej minimalistickému dizajnu sa hodí do každej modernej domácnosti. Jej cena aktuálne s použitím kupónu MUHCBUOT klesla na parádnych 49,24 eur

Inteligentnú Xiaomi váhu nájdeš tu!

Hľadáš iné produkty?

Zdroj: Geekbuying

Si Xiaomi pozitív a hľadáš iné produkty a gadgety od tohto výrobcu? Neváhaj a využi tie najlepšie zľavy, ktoré aktuálne ponúka eshop Geekbuying.com. Všetky špeciálne akcie na výrobky Xiaomi nájdeš tu!

Osláv magický dátum aj ty!

Zdroj: Geekbuying

Zapoj sa do boja o najlepšie kupóny už dnes! Na eshope Geekbuying.com môžeš aktuálne získať zľavové kupóny až do výšky 45 eur, tak neváhaj a skús svoje šťastie čo najskôr. Akcia totižto potrvá už len pár dní. 

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geekbuying)

Tagy
Close
Close