ŠPEKULÁCIEZariadenia

Čím viac kamier tým viac fotomobil? Nokia možno prinesie smartfón s 5 šošovkami

Koľko kamier by mal mať podľa vás fotomobil? Jednu, dve či nebodaj tri? Nuž, podľa najnovšej fotografii, ktorá sa objavila na známom portáli Slashleaks.com je ich rovných 5.

Nokia údajne pracuje na smartfóne s 5 kamerami

Portál Slashleaks.com prišiel s reportom, v ktorom píše, že Nokia by mohla priniesť smartfón s 5 kamerami. Tento report sa odvoláva na fotografiu, na ktorej možno vidieť 5 šošoviek, medzi ktorými nájdeme logo ZEISS. Pod šošovkami a skenerom odtlačkov prstov nájdeme ešte logo známej spoločnosti Nokia, ktorá sa preslávila nadpriemernými fotoaparátmi v smartfónoch.

Zdroj: slashleaks.com

Či je tento report pravdivý alebo len podvrh možno dnes len odhadovať. V každom prípade podobný report prišiel aj v priebehu januára kde portál Neowin.net prišiel s reportom, že nadchádzajúca vlajková loď Nokia 10 príde s 5 kamerami

Zdroj: Neowin

.

Nokia nie je jediná, ktorá uvažuje o nadštandardom počte fotoaparátov

Nokia nie je jediná, ktorá uvažuje o nadštandardnom počte fotoaparátov. Jednou z ďalších spoločností, ktoré majú podobné zmýšľanie je aj čínsky Huawei. V tomto prípade však čínsky gigant je o niečo skromnejší – chce len 3 šošovky.

Zdroj: vlastný, Slashleaks.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Žiadne 3G, 4G či 5G, ale stará dobrá klasika. Čínsky e-shop začal predávať ikonickú Nokiu 3100
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close