TIP REDAKCIE

Z kategórie užitočných: Zámok, ku ktorému nikdy nestratíte kľúč využívajúci skener odtlačkov prstov

Ak patríte medzi aktívnych športovcov, ktorí pravidelne chodia do fitnes centier alebo máte záhradku niekde na okraji obce či mesta tak ste sa určite nevyhli uzamykaniu skrinky či bránky. Nie však vždy všetko ide ako po masle a to hlavne vtedy ak zapatrošíte niekde kľúč.

Chytrý zámok. PS: nezabudni na zľavový kupón „UE2436“

Najnovšie začal internetový obchod Cafago.com listovať zaujímavý a hlavne dostupný produkt za „kategórie užitočných“ – zámok, na ktorom by ste márne hľadali vstup pre kľúč. Ten je totiž nahradený skenerom odtlačkov prstov.

Zdroj: produktová fotografia

Tento kovový zámok vo svojich útrobách ukrýva 300mAh batériu, ktorá sľubuje až 2 roky výdrže (2500 odomknutí) na jedno nabitie. Nechýba samozrejme ani dióda, ktorá informuje o aktuálnom stave nabitia. Celkovo je možné do tohto zariadenia nahrať až 10 rôznych odtlačkov prsta. Okrem toho je prispôsobený aj na vonkajšie použitie. Disponuje totiž IP65 certifikátom, ktorý si bezprolémovo poradí ako s dažďom tak aj prašným prostredím.

Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne ho e-shop ponúka za niečo málo pod 27€ pričom za podmienky využitia kupónu „UE2436“ cenu stlačíte pod 20€.

Zdroj: vlastný

Chytrý zámok. PS: nezabudni na zľavový kupón „UE2436“

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close