Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Chytré hodinky Xiaomi Haylou LS01 sú opäť raz dostupné v atraktívnej akciovej cene

Nepremeškajte akciu na nedávno predstavené chytré hodinky Xiaomi Haylou LS01, ktoré aktuálne môžete kúpiť za 24,99€.

Pomerne nové inteligentné hodinky  Haylou LS01, za ktorými stojí čínska spoločnosť Xiaomi, sú opäť dostupné za skvelú cenu, pričom ich cenovka tentokrát spadla pod hranicu 25 eur! Jeden z najkrajších modelov od Xiaomi sa však predáva naozaj bleskovou rýchlosťou, tak sa s ich objednaním určite poponáhľaj.

Xiaomi Haylou LS01 za skvelých 24,99 eur nájdeš na Tomtop.com

Úchvatný dizajn

Inteligentné hodinky  Haylou LS01  sa nesú v „tradičných“ líniách hranatých hodiniek na štýl hodiniek Apple Watch. Ich hlavnou dominantou je jednoznačne štvorcový TFT LCD displej s uhlopriečkou až 1,3 palca a s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Samotný displej je osadený v kovovom ráme, ktorý farebne ladí s gumeným remienkom. 

xiaomi haylou ls01 2
Zdroj: Cafago

I keď hodinky  Haylou LS01  prichádzajú s naozaj agresívnou cenovkou, človek sa nemusí obávať toho, že výrobca na niektorých miestach šetril. Práve naopak, hodinky ponúkajú naozaj obrovské množstvo funkcií, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani niektoré rádovo drahšie modely. Spomenúť určite treba  24-hodinový monitoring srdcového tepu, komplexný spánkový monitoring s pokročilými štatistikami vo vašom smartfóne, či podpora až 9 športových režimov, ktoré idú ruka v ruke so skvele spracovanou aplikáciou Haylou Sport. Samozrejmosťou je certifikácia  IP68, čiže sa nemusíte obmedzovať pri plávaní, či kúpaní sa. 

xiaomi haylou ls01 tep 2
Zdroj: Cafago

Hodinky Haylou LS01 však vynikajú aj v zrejme najpodstatnejšej oblasti, ktorá sa pri inteligentných hodinkách spomína a tou je výdrž batérie. V samotných hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 210 mAh, ktorá však pri bežnom používaní  zaručuje chod až po dobu 14 dní, čo je naozaj skvelý údaj. 

xiaomi haylou ls01 3
Zdroj: Cafago

Hodinky Xiaomi Haylou LS01 aktuálne najvýhodnejšie kúpiš na e-shope Tomtop.com za naozaj skvelých 24,99 eur s bezplatnou dopravou. Limitovaná akcia sa vzťahuje na oba farebné varianty. 

Xiaomi Haylou LS01 za skvelých 24,99 eur nájdeš na Tomtop.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Sponzorované

Články pod autorom „Sponzorované“ sú platenou inzerciou.
Close
Close