Spravodajstvo

Chystá Nokia nový fotomobil? Najnovšia fotografie oficiálne nepredstaveného smartfónu od Nokie ukazuje detail s 5 šošovkami

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že Nokia možno plánuje priniesť smartfón s 5 fotoaparátmi.

Najnovšie sa objavila na internete ďalšia fotografia, ktorá približuje o niečo bližšie rozloženie jednotlivých prvkov v rámci zadnej steny. Medzi nimi samozrejme nechýba ani pätica fotoaparátov.

Nokia s 5 fotoaparatmi je na ceste
Zdroj: IThome.com via Pocketnow.com

Okrem rozloženia pätice fotoaparátov  možno z fotografie vyčítať, že zariadenie ponúkne šošovky známeho výrobcu ZEISS. Okrem toho smartfón by mal niesť kódové označenie TA-1094. Zahraničný portál Pocketnow.com ďalej píše, že každý fotoaparát by mal plniť inú funkciu.

Nokia možno prinesie najlepší fotomobil na trhu

Či nová Nokia prinesie najlepší fotomobil na trhu môžeme dnes len špekulovať. V každom prípade však netreba zabudnúť na nedávnu akvizíciu značiek PureView, ktorá patrí po novom pod krídla konzorcia HMD. Nokia však o titul najlepšieho fotomobilu sa nebude uchádzať ako jediná. Zálusk si robí určite aj spoločnosť Huawei, ktorá plánuje priniesť smartfón s 40MPx kamerou a 3 šošovkami.

Zdroj: Pocketnow.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close