Spravodajstvo

Chystá Nokia nový fotomobil? Najnovšia fotografie oficiálne nepredstaveného smartfónu od Nokie ukazuje detail s 5 šošovkami

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že Nokia možno plánuje priniesť smartfón s 5 fotoaparátmi.

Najnovšie sa objavila na internete ďalšia fotografia, ktorá približuje o niečo bližšie rozloženie jednotlivých prvkov v rámci zadnej steny. Medzi nimi samozrejme nechýba ani pätica fotoaparátov.

Zdroj: IThome.com via Pocketnow.com

Okrem rozloženia pätice fotoaparátov  možno z fotografie vyčítať, že zariadenie ponúkne šošovky známeho výrobcu ZEISS. Okrem toho smartfón by mal niesť kódové označenie TA-1094. Zahraničný portál Pocketnow.com ďalej píše, že každý fotoaparát by mal plniť inú funkciu.

Nokia možno prinesie najlepší fotomobil na trhu

Či nová Nokia prinesie najlepší fotomobil na trhu môžeme dnes len špekulovať. V každom prípade však netreba zabudnúť na nedávnu akvizíciu značiek PureView, ktorá patrí po novom pod krídla konzorcia HMD. Nokia však o titul najlepšieho fotomobilu sa nebude uchádzať ako jediná. Zálusk si robí určite aj spoločnosť Huawei, ktorá plánuje priniesť smartfón s 40MPx kamerou a 3 šošovkami.

Zdroj: Pocketnow.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  IT Fitness Test 2019 začal. Otestovať svoje počítačové zručnosť môže okrem žiakov aj široká verejnosť
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close