APLIKÁCIE A HRYNávody

Chýba vám notifikačná LED dióda vo vašom smartfóne? Táto aplikácia ju dokáže plne nahradiť!

Ak vám chýba v smartfóne notifikačná LED dióda, vyskúšajte túto aplikáciu, ktorá ju plne nahradí. Dostupná je zadarmo v Obchode Play.

Smartfóny sa za posledné roky poriadne zmenili a staršie funkcie vo väčšine prípadov nahradili novšie. Dnes už by sme len ťažko hľadali novší smartfón s čítačkou odtlačkov prstov na zadnej strane, keďže sa vo väčšine nových smartfónoch presunula pod displej. Rovnako z nových smartfónov pomaly miznú i sloty pre SD kartu na úkor väčšieho interného úložiska a s 3.5mm jackom sa tiež stretávame čoraz menej. Podobný osud postihol i notifikačné LED diódy, ktoré nás majú informovať o upozorneniach. Tie pomaly vytláčajú funkcie Always on displeja, čo ak ich ale v smartfóne chceme využívať? Ich absenciu dokáže plne nahradiť aplikácia AODnotify.

Využite aplikáciu AODnotify namiesto notifikačnej LED diódy

I dnes sa nájde mnoho používateľov smartfónov, ktoré notifikačné LED diódy stále preferujú. A i keď sa zo smartfónov pomaly vytrácajú, táto funkcia sa dá nahradiť jednoduchým použitím aplikácie AODnotify voľne dostupnej v Obchode Play. A pre koho je táto funkcia vhodná? Predsa pre akýkoľvek smartfón a nezáleží na tom, či máte IPS LCD displej alebo AMOLED s funkciou Always on displej.

Táto aplikácia plne zastúpi notifikačnú diódu a bude vás informovať o notifikáciách pre vami zvolené aplikácie. AODnotify je stále vo vývoji, takže očakávame, že nové funkcie budú stále pribúdať. Už teraz je však vhodnou aplikáciou pre každého, kto chce byť o upozorneniach včas informovaný.

Notification Light / LED - aodNotify
Notification Light / LED - aodNotify

AODnotify ponúka množstvo upravení podľa vlastného výberu

Chceli by ste, aby vás váš smartfón upozorňoval na notifikácie zelenou, modrou či červenou farbou? Alebo nejakou úplne inou? AODnotify s tým nemá žiadny problém. Aplikácia rovnako umožňuje umiestniť notifikačné svetlo na miesto podľa vlastného výberu. Či už si vyberiete vkusné orámovanie vašej selfie kamery alebo zvolíte upozornenie po okrajoch displeja, možností je mnoho.

Aplikácia je dostupná úplne zadarmo, no obsahuje i niekoľko prémiových funkcií za minimálny poplatok. Ako sme už spomínali, aplikácia je stále vo vývoji a nejde o jej finálnu verziu. Vyskúšať ju však môžete už teraz. Tak čo, idete do toho?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close