Windows

Ako sa vyhnúť bugu pri inštalácii aktualizácie Treshold 2

Aktualizácia Treshold 2 je už pár dní a prináša mnoho noviniek, ktoré opäť posúvajú operačný systém Windows o niekoľko krôčikov dopredu, avšak mnohí používatelia ako je to pri väčších aktualizáciách zvykom hlásia bugy. Jednou z najčastejších chýb, s ktorou sa používatelia stretávajú je „zaseknutie“ inštalácie aktualizácie na 44 %. Táto situácia vzniká podľa viacerých používateľov pri vloženej SD karte v pamäťovom slote zariadenia, preto riešením pre zariadenia, ktoré potrebujú viacej úložného priestoru je USB Flash disk.

Mimochodom, ak potrebujete vo vašom zariadení uvoľniť pamäť a nechcete odstrániť celé programy alebo hry, tak vám odporúčame uvoľniť priestor na disku cez nástroj Windows Cleanup, ktorý vyvoláte kliknutím pravým tlačidlom myši na Tento počítač > Vlastnosti > Vyčistenie disku  > Vyčistenie systémových súborov > Ok (zmazať súbory)

Zdroj: Winmagazine.cz

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close