SpravodajstvoTIP REDAKCIEZariadenia

Tento ultrabook s vysokým rozlíšením a SSD diskom môžeš aktuálne získať v neodolateľnej zľave

Keď sa povie notebook tak mnohým z nás napadne, že sa jedná o zariadenie, ktoré je predražené oproti klasickému počítaču. A to nehovor viac o ultrabookoch, ktoré sa radia ešte do kategórie drahších zariadení. My sme si preto pre teba vypichli akciovú ponuku, ktorá sa neodmieta, konkrétne na Chuwi Lapbook SE, ktorý aktuálne stojí 235,40€ spolu aj s poštovným za podmienky využitia kupónu „LVRELPMO“. Čerešničkou na torte je, že prostredníctvom dopravu HKEU Priority Line vás neprekvapia žiadne dodatočné poplatky.

Kráľ mobility a pomeru ceny:výkon

Prvá vec, ktorú si každý z nás všimne na notebooku je displej. Ten v tomto prípade patrí medzi tie lepšie. Jedná sa totiž o 13,3“ IPS panel, ktorý ponúka vysoké rozlíšenie v podobe 1920 x 1080 bodov. Čerešničkou na torte je, že pomer hrán k displeju je minimálny. Rámčeky totiž majú len 7 milimetrov. Vo výsledku tak možno hovoriť o takmer bezrámčekovom prednom panely.

Zdroj: produktová fotografia

Tento ultrabook sa zároveň chváli ultratenkým telom, ktorého hrúbka je 1,59 centimetra. Hoci Telo zariadenia je tenké tak to neznamená absenciu slotov, ktoré sa pomaly, ale isto vytrácajú z notebookov. Chuwi Lapbook SE disponuje 3,5 jackom, HDMI výstupom, slotom pre pamäťovú kartu či USB výstupom (2x).

Zdroj: produktová fotografia

Čo sa týka hardwarovej výbavy tak tento ultrabook ponúka procesor Intel Gemini Lake N4100 so 4-jadrami. Ich maximálna pracovná frekvencia je 2,4GHz. Procesoru k dobrým výkonom pomáha 4GB RAM a 64GB bleskurýchly SSD disk. O graficky náročnejšie úlohy sa stará čipset Intel HD Graphics 6000. Ultrabook je napájaný batériou s kapacitou 5000mAh, ktorá sľubuje výdrž až do 8 hodín.

TIP  Je konzumácia morských rýb pre naše zdravie naozaj tak prospešná? Nová štúdia dokazuje presný opak
Zdroj: produktová fotografia

Ak ťa tento ultrabook zaujal tak ho nájdeš na odkaze nižšie. Akciová ponuka na tento ultrabook je však platná len nasledujúcich pár hodín, preto ti odporúčame dlho neváhať. PS: kupón„LVRELPMO“ aktivujete v košíku.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close