ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Chcete skúšať najnovšie funkcie aplikácií, ktoré nie sú ešte oficiálne dostupné? Po tom skúste túto aplikáciu!

Stať testerom aplikácií nebolo nikdy jednoduchšie

Častokrát môžeme čítať o nových funkciách jednotlivých aplikácií, pričom ešte oficiálne nie sú dostupnými. Je to vďaka rôznym BETA programov, v rámci ktorých môžu testeri skúšať funkčnosť a stabilitu aplikácií. Stať sa testerom pritom môže ktokoľvek, len treba vedieť ako na to. A práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti šikovnú aplikáciu Beta Maniac.

Staňte sa testerom aplikácií

Aplikácia Beta Maniac sumarizuje BETA programy jednotlivých aplikácií, ktoré máte nainštalované v smartfóne (ak sú dostupné). Znamená to, že napríklad ak máte v smartfóne aplikáciu Microsoft Edge a vývojár pre ňu ponúka možnosť testovania, tak túto informáciu uvidíte v rámci aplikácie Beta Maniac.

Beta maniac_aplikacia na monitorovanie BETA programov_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Ako môžete vidieť nižšie, tak v prípade dostupného BETA programu uvidíte svetlomodrú ikonu, ktorá značí, že je otvorený BETA program. V prípade, ak uvidíte šedú ikonu, tak tá hovorí o tom, že už bol dosiahnutý limit testerov. Zelená ikona zas hovorí o tom, že už ste zapojený v BETA programe. Keď si nájdete aplikáciu, ktorej testerom sa chcete stať, tak následne ju stačí len otvoriť a po tom zvoliť možnosť „Become a tester“. Po pár sekundách uvidíte notifikáciu, že ste sa úspešne prihlásili do programu.

Aplikácia je dostupná zadarmo prostredníctvom obchodu Google Play. Nájdete ju na odkaze nižšie.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close