APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Chcete Pokémon Go na Windows? Tak podpíšte petíciu

Jedna z najviac očakávaných hier na mobilnom trhu, Pokémon Go, bola spustená pred pár dňami, problémom pre Windows užívateľov ale je, že hra podporuje zatiaľ iba iOS a Android zariadenie.

Tento krok vývojárov, samozrejme, rozprúdil vlnu protestov u Windows mobile užívateľov. A práve preto bola na portáli Change.org spustená petícia. Na úvodnej stránky petície si môžete prečítať hlavné argumenty iniciátorov výzvy, prečo by hra mala prísť aj na nezanedbateľný trh s Windows zariadeniami – na ktorom je celkovo až 81 miliónov zariadení.

Pokémon Go upútavka:

Podľa nášho názoru ide o veľmi nepravdepodobnú možnosť, že Nintendo by zmenilo svoj názor ohľadom podporovaných systémov, ale v minulosti sa už viackrát ukázalo, že názor verejnej mienky dokáže nečakane ovplyvniť rozhodnutia aj tých najväčších firiem. Ak chcete minimálne vyjadriť svoj názor Nintendu, tak toto je ideálna možnosť.

V tejto chvíli petíciu podporilo už približne 35 000 ľudí.

zdroj: winbeta.org

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close