SpravodajstvoWindows

Chcete si kúpiť PC s Windowsom 7 alebo 8? Poponáhľajte sa, od novembra budú už len s 10

Uvažujete o kúpe nového notebooku či PC, avšak preferujete starší operačný systém Windows 7 alebo Windows 8 od Microsoftu pred Windowsom 10? Ak ste si odpovedali kladne tak by ste sa mali poponáhľať. Totiž najväčší OEM partneri Microsoftu ako sú Dell, HP a ďalší budú môcť do svojich zariadení inštalovať staršie verzie Windowsu ako  10-iatka len do konca tohto kalendárneho mesiaca, od novembra totiž pre nich jedinou licencovanou možnosťou bude už len najnovšia verzia Windowsu.

Samozrejme, že na trhu budú ešte staršie verzie tohto OS dostupné, avšak bude sa jednať už len o dopredaj zariadení ktorý bude limitovaný aktuálnym množstvom jednotlivých notebookov či desktopov so starším OS.

Zároveň však keď sa rozhodnete ísť teraz do staršieho OS tak sa nemusíte báť, že by ste ostali bez podpory Microsoftu, ten sa totiž zaviazal s podporou Windows 7 do 14. januára 2020 a podporou Windowsu do 10. januára 2023.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close