SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Chceš 3D tlačiareň, no si úplný amatér? 3D tlačiareň Anet A2 je pre začiatočníkov ako stvorená

Uvažuješ nad kúpou 3D tlačiarne, no si úplný amatér, poprípade je tlačenie iba tvoje hobby? S touto tlačiarňou si poradí naozaj každý, čiže sa nemáš čoho obávať. 3D tlačiareň Anet A2 je jednoducho perfektný model tlačiarne, ktorá ti otvorí brány do sveta 3D tlače. 

Tlačiareň nájdeš na e-shope Cafago.com PS: nezabudni na zľavový kupón

Jednoduchá montáž

Ako väčšina lacných 3D tlačiarní, aj tento kúsok prichádza ako skladačka DIY. Poskladanie ale trvá naozaj iba niekoľko desiatok minút a zvládne to aj úplný amatér. Po úspešnom dokončení stačí tlačiareň nakalibrovať a hurá do tlačenia!

3d tlaciaren anet a2 2_opt
Zdroj: Cafago

Mimoriadne tuhá konštrukcia

Lacná cena vo veľa prípadoch znamená aj horšie materiály, či lacné prevedenie. Tlačiareň Anet A2 je ale stelesnením toho, že pri vývoji dostupnej tlačiarne sa jednoducho nešetrí. Dokazuje to mimoriadne tuhá konštrukcia z hliníkovej zliatiny, ktorá je kompaktná a ľahká, no zároveň ponúka zaručuje výbornú presnosť.

3d tlaciaren anet a2 3_opt
Zdroj: Cafago

 

Mimoriadne dôležitou súčasťou tlačiarne je aj presná celokovová tryska, ktorá zabezpečuje plynulý výstup vlákna. Vďaka svojmu vyhotoveniu taktiež eliminuje možnosť jej zanesenia. Spomenúť treba aj výborný motorček, ktorý celú sústavu poháňa. Roky vývoja zaručujú, že tlačiareň pracuje efektívne a to bez akýchkoľvek neprirodzených zvukov. 

Široká podpora 3D vlákien

Vďaka variabilnému nastaveniu teploty je možné s 3D tlačiarňou Anet A2 tlačiť naozaj takmer z akéhokoľvek vlákna. Vyrábať tak môžte či už z ABS a PLA, HIPS, ako aj z TPU, PP, či nylonu. 

Dôležité technické parametre:

 • Maximálna veľkosť výtlačku: 220 x 220 x 220 mm
 • Presnosť polohovania: Z 0,004 mm / XY 0,012 mm
 • Rýchlosť tlačiarne: 10-150 mm / s
 • Priemer trysky: 0,4 mm
 • Hrúbka vrstvy: 0,1-0,3 mm
 • Presnosť tlače: 0,10 mm
 • Operačný systém: Windows / Mac
 • Podporuje offline tlač z TF karty
 • Základná doska ANET V1.0
 • Teplota spodnej platne: 50 – 90 stupňov Celzia
 • Maximálna teplota extrudéra: 260 stupňov Celzia

A čo teda takáto dospelácka hračka stojí? Tlačiareň Anet A2 sa zvyčajne predáva za viac ako 150 eur. Vďaka akcii s e-shopom Cafago.com a exkluzívnemu zľavovému kupónu CC085 ale zrazíte cenu tlačiarňe na vynikajúcich 136,24 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava z nemeckého skladu, čo zaručuje nie len krátku dobu dodania, ale aj absenciu ďalších poplatkov ako DPH či CLO. 

Tlačiareň nájdeš na e-shope Cafago.com PS: nezabudni na zľavový kupón

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky