AplikácieNovinky

Chceli ste niekedy ťažiť Bitcoin, ale neviete ako? V obchode pre Windows je aplikácia Bitcoin Miner | APLIKÁCIE

Virtuálne meny sú v súčasnosti v móde, ale ich ťaženie je prvým krokom ako ich získať. Mnohí určite už rozmýšľali nad tým či sa do toho pustiť alebo nie, ale na konci dňa nezvládli prejsť cez prvý krok – vyhľadať software a začať ťažiť.

Klienta na ťažbu Bitcoin meny nájdete už aj v Microsoft obchode

V Microsoft obchode sa nedávno objavila aplikácia, ktorá vám proces ťaženia virtuálnej meny Bitcoin výrazne zjednoduší. Nepotrebujete k tomu hľadať žiaden externý software na internete, jednoducho ju stiahnete z obchodu do vášho PC alebo smartfónu a môžete hneď začať ťažiť.

Zdroj: vlastný

Aplikácia ponúka ako priateľské rozhranie tak aj viacero zaujímavých funkcií. Napríklad report ziskovosti, aktuálnu cenu, možnosti nastavenia výkonnosti ťaženia, notifikácie,…

Aplikáciu nájdete na odkaze nižšie.

Bitcoin Miner
Bitcoin Miner
Developer: GroupFabric Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Komentáre

  1. Vpodstate áno. Z aplikácie sa vyťažené bitcoiny dajú poslať do online peňaženky, no potencionálny zárobok s touto aktualizáciou dosahuje iba pár centov denne.

  2. Takže si bez problémov môžem túto appku stiahnuť a po večeroch si privyrábať pár eur ? Nemám s tým moc skúseností, ale nepozdáva sa mi to.

Pridaj komentár

Close
Close