APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Cez Epic Games si môžete stiahnuť ďalšie platené hry zadarmo. Poponáhľajte sa, ponuka je časovo limitovaná!

Epic Games ponúka ďalšie hry zadarmo. Využite to a stiahnite si Alan Wake's American Nightmare a OBSERVER, za ktoré by ste inač zaplatili desiatky €.

V ponuke hernej plaformy Epic Games sa objavili ďalšie populárne hry dostupné zadarmo, za ktoré by ste za normálnych okolností zaplatili niekoľko desiatok €.

Alan Wake’s American Nightmare

Prvou z nich je Alan Wake: American Nightmare, ktorá Vás zaujme zaujímavou hernou zápletkou, v rámci ktorej sa ocitnete zoči voči temnote. V rámci príbehu budete bojovať s rôznymi temnými bytosťami naprieč americkou Arizonou.

Hoci hra je staršia, tak aj napriek tomu prináša vskutku dobrú grafiku a  viacero populárnych módov. Nechýbajú ani skvelé efekty či filmové scény, ktoré Vám okorenia zážitok z hrania.  Dokážete prežiť tento horor bez ujmy?

>observer_

Druhou hrou, ktorú si môžete aktuálne stiahnuť bezplatne je hra >observer_. Hra je psychologickou hororovou videohrou vyvinutou spoločnosťou Bloober Team. V  hre sa ocitnete v úlohe Daniela Lazarského, krakovského detektíva policajnej jednotky Observers. Nebudete však bežným vyšetrovateľom. Budete môcť totiž využívať zariadenie Dream Eater, s ktorým sa dokážete dostať do myšlienok ľudí. Pomocou neho budete môcť prežiť najdôležitejšie okamihy ľudí pred ich smrťou. Dokážete vyriešiť najväčší prípad Vášho života, ktorý sa zo začiatku zdal ako malina?

Obe hry môžete stiahnuť aktuálne pomocou obchodu Epic Games úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná na najbližšie dni. Preto Vám odporúčame dlho neváhať. Hry nájdete v sekcii „Get a free game to play“. Dostupné budú do 24. októbra.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close