Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Certifikáciou prešlo nové zariadenie z kuchyne Xiaomi. Je to Xiaomi Redmi 7 Pro?

Určite nikoho nieje nutné presvedčiať, že spoločnosť Xiaomi „vrhá“ jedno zariadenia za druhým. Najnovšie sa v rámci TENAA (čínsky certifikačný úrad) objavil nový smartfón, ktorý by podľa špecifikácií mohol byť novou generáciou produktovej línie Redmi – Redmi 7 Pro. Poďme však pekne po poriadku.

V rámci certifikácie TENAA sa objavilo zariadenie „M1901F9T“. Hoci oficiálny názov smratfónu nevieme tak podľa všetkého to bude Redmi 7 Pro. Ako môžete vidieť nižšie tak zariadenie by malo disponovať zmenšujúcim sa výrezom v hornej časti 5,84“ displeja s pomeromstrán 19:9, ktorý by mal do vienka pravdepodobne dostať FULL HD+ rozlíšenie. Zo zadnej strane bude duálny fotoaparát spolu so skenerom odtlačkov prstov. Podľa popisu pod bleskom bude pravdepodobne disponovať aj podporou AI.

Xiaomi Redmi 7 Pro fotografia
Zdroj: gizmochina.com

„Pod kapotou“ smartfón sa ukrýva 2,900mAh batéria. Čo sa týka verzie operačného systému tak tá jeneznáma. S veľkou pravdepodobnosťou smartfón však bude disponovať najnovšou verziou Androidu v kombinácii s MIUI 10.  Zariadenie by ďalej malo podporovať štandardy TD-LTE / LTE FDD / TD-SCDMA / WCDMA / cdma2000 / CDMA 1X / GSM, 2) a dual-standby. Ostatné špecifikácie nie sú zatiaľ známe.

Zdroj: Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close