SpravodajstvoXiaomi

Certifikácia, ktorá vypláva na povrch odhaľuje, že Xiaomi pravdepodobne pracuje na novom vlajkovom smartfóne

Na obzore by mohol byť nový vlajkový smartfón

Xiaomi podľa najnovších správ pracuje na novej vlajkovej lodi, ktorá by mohla byť teoreticky jedným z nasledovných zariadení – Mi 10 Pro+, Mi CC10 alebo Mi Mix 4. 

Malo by ísť vlajkovú loď

Tieto správy sú založené na tom, že v rámci čínskeho certifikačného úradu MIIT sa objavil neznámy smartfón spoločnosti s kódovým označením M2007J1SC, ktorý podľa všetkého bude patriť do kategórie high-end zariadení. 

Certifikácia, na ktorú poukazuje známy leaker informácií (Digital Chat Station) odhaľuje okrem samotného názvu kódového označenia zariadenia aj LTE a 5G konektivitu. Zároveň však treba dodať, že v súčasnosti  nie je možné s istotou povedať, že pôjde o jeden zo spomínaných smartfónov. Teoreticky by to mohlo byť aj úplne iné zariadenia. Tieto špekulácie sú skôr založené na tom, že  v priebehu posledných dní sa objavili informácie o možnom pripravovanom smartfóne Mi 10 Pro+. Konkrétne sa  objavil plagát propagujúci smartfón Xiaomi Mi 10 Pro+, ktorý odhalil, že smartfón by mal ponúknuť 65W rýchle nabíjanie, 120Hz displej a 100-megapixelovú kameru s 12-násobným priblížením. Okrem iného by malo byť poháňané procesorom Snapdragon 865 5G. Zároveň sa v rámci iných krátkych správ spomínali aj smartfóny Mi Mix 4, či Mi CC10.

Xiaomi Mi 10 Pro+
Zdroj: m.weibo.cn (Digital Station)

Treba však dodať, že nejde o oficiálne informácie, a preto ich treba zatiaľ brať s rezervou. Druhým dychom však treba povedať, že tento leaker informácií už viackrát odhalil špecifikácie pripravovaných zariadení s vysokou presnosťou. Okrem iného hovorí,  že zariadenie M2007J1SC by mohlo byť predstavené už v priebehu augusta. 

Via notebookcheck.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close