SpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi výzýva Redmi do duelu. Le Weibing, generálny riaditeľ Redmi výzvu prijal

Vedenie spoločnosti Xiaomi môžeme jednoznačne charakterizovať ako veľmi aktívne v oblasti komunikácie s fanúšikmi spoločnosti. Častokrát reaguje na dotazy fanúšikov, odpovedajú im na otázky či diskutuje o plánoch spoločnosti a podobne.

Najnovšie, CEO Xiaomi, Lin Bin prostredníctvom sociálnej siete Weibo vyzval dcérsku spoločnosť do priameho súboja, ktorý sa má týkať výkonnú vlajkových lodí oboch spoločností. CEO Redmi, Lu Weibing hodenú rukavicu zodvihol. Doslova napísal: „Sme pripravení“, upozorňuje na to portál Xiaomimagazine.com.

Via XiaomiMagazine.com

Tajná zbraň Redmi je pred dverami

Od spoločnosti Redmi sa očakáva, že už čoskoro predstaví jednu z najdostupnejších vlajkových lodí na trhu, ktorá by mala byť poháňaná procesorom Qualcomm Snapdragon 855 v kombinácii so 6GB RAM. Ostatné parametre, okrem fotoaparátu, sú zatiaľ schované pod rúškom tajomstva. V každom prípade pevne veríme, že priniesť ešte o niečo výkonnejšie zariadenie je v silách spoločnosti. Dôkazom toho môže pod značka Poco, ktorá takto rok dozadu priniesla najvýkonnejšie zariadenie svojho času na trhu Xiaomi PocoPhone F1 s cenovkou okolo 300€.

Zdroj: via Xiaomimagazine.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close