SpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi: „Pracujeme na Mi Mix 4, bude to stáť za to!“

CEO Xiaomi, Lei Jun oficiálne potvrdil, že pracujú na zariadení Xiaomi Mi Mix 4. Vraj to bude stáť za to!

Aj napriek tomu, že Xiaomi Mi Mix 3 bol predstavený „len“ pred 8 mesiacmi čo znamená, že k predstaveniu novej generácie zariadenia príde pravdepodobne najskôr až za 4 mesiace, tak CEO Xiaomi reagoval na otázky fanúšikov spoločnosti ohľadne 4. generácie smartfónu Mi Mix.

Xiaomi Mi Mix 4 bude revolučným zariadením

CEO spoločnosti prostredníctvom sociálnej siete Weibo oficiálne potvrdil, že pracujú na novej generácií zariadenia Mi Mix. Zároveň povedal, že sa máme na čo tešiť.

„Pracujeme na Mi Mix 4, bude to stáť za to!“, ďalej dodal: „Verte nám!“

Lei Jun o smartfóne toho ďalej moc neprezradil, ako ani dátum oficiálneho predstavenia. Na druhej strane na základe skúsenosti z minulosti môžeme očakávať, že telefón bude vybavený najnovšími technológiami.

S veľkou pravdepodobnosťou nebude chýbať skener odtlačkov prstov umiestnený pod displejom, ktorý spoločnosť nasadzuje už aj do smartfónov vyššej strednej triedy. Ďalšou technologickou novinkou by mohol byť nový štandard rýchleho nabíjaniaSuper Charge Turbo“ s podporou nabíjania do 100W. Smartfón s batériou 4000 mAh by používatelia tak mohli nabiť za menej ako 17 minút. Špekuluje sa aj o tom, že smartfón by mohol ponúknuť prednú selfie kameru umiestnenú pod displejom.

Čo sa týka ostatných špecifikácií, tak s veľkou pravdepodobnosťou sa bude jednať o „klasický“ smartfón s high-end triedy. Teda procesor Qualcomm Snapdragon 855, 8GB RAM (prípadne viac), 128GB úložný priestor v najnižšej konfigurácií a podobne.

Na tému upozornil portál Xiaomotoday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close