HuaweiSpravodajstvo

CEO spoločnosť Honor ukázal novú generáciu fitnes náramku Honor Band 5

CEO Honoru na sociálnej sieti Weibo zdieľal status, v ktorom ukázal podobizeň Honor Band 5 fitnes náramku. Zároveň hovoril aj o vybraných funkcionalitách

CEO spoločnosti Honor, Zhao Ming, zdieľal na sociálnej sieti Weibo podobizeň novej generácie fitnes náramku Honor Band 5.

Honor Band 5 sa bude niesť v duchu svojho predchodcu

Dizajn fitnes náramku ako môžete vidieť nižšie je veľmi jednoduchým a  nesie sa v duchu predošlej generácie, vrátane stredového kruhového tlačidla.

Honor Band 5
Via Gizmochina.com

Okrem samotného dizajnu Zhao informoval verejnosť aj o  vybraných funkcionalitách. Konkrétne hovoril o tom, že fitnes náramok ponúkne funkcie ako meranie kyslíku v krvi, náramok bude schopný odhaliť únavu či dokonca závraty hypoxie (pozn. redakcie: hypoxia je stav, kedy je sa v   krvi  nachádza nedostatočné množstvo kyslíku pre telesný metabolizmus), ako aj všetky klasické funkcie od monitoringu tepovej frekvencie, športových aktivít až po monitoring spánku.

Honor Band 4 verzia fitnes náramku bola oficiálne predstavená spolu so zariadením Honor 8X v  minulom roku. Preto sa očakáva, že nová generácia bude predstavená spolu so zariadením Honor 9X, ktoré by malo byť predstavené už čoskoro.

Na tému upozorňuje portál  Gizmochina.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close