HuaweiSpravodajstvo

CEO spoločnosť Honor ukázal novú generáciu fitnes náramku Honor Band 5

CEO Honoru na sociálnej sieti Weibo zdieľal status, v ktorom ukázal podobizeň Honor Band 5 fitnes náramku. Zároveň hovoril aj o vybraných funkcionalitách


CEO spoločnosti Honor, Zhao Ming, zdieľal na sociálnej sieti Weibo podobizeň novej generácie fitnes náramku Honor Band 5.

Honor Band 5 sa bude niesť v duchu svojho predchodcu

Dizajn fitnes náramku ako môžete vidieť nižšie je veľmi jednoduchým a  nesie sa v duchu predošlej generácie, vrátane stredového kruhového tlačidla.

Via Gizmochina.com

Okrem samotného dizajnu Zhao informoval verejnosť aj o  vybraných funkcionalitách. Konkrétne hovoril o tom, že fitnes náramok ponúkne funkcie ako meranie kyslíku v krvi, náramok bude schopný odhaliť únavu či dokonca závraty hypoxie (pozn. redakcie: hypoxia je stav, kedy je sa v   krvi  nachádza nedostatočné množstvo kyslíku pre telesný metabolizmus), ako aj všetky klasické funkcie od monitoringu tepovej frekvencie, športových aktivít až po monitoring spánku.

Honor Band 4 verzia fitnes náramku bola oficiálne predstavená spolu so zariadením Honor 8X v  minulom roku. Preto sa očakáva, že nová generácia bude predstavená spolu so zariadením Honor 9X, ktoré by malo byť predstavené už čoskoro.

Na tému upozorňuje portál  Gizmochina.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close