SamsungSpravodajstvo

CEO Samsungu: „Priznávam, tlačili sme na Galaxy Fold hoci nebol ešte pripravený“

CEO spoločnosti Samsung, Dj Koh priznal, že pri smartfóne Samsung Galaxy Fold pochybili. Chceli ho uviesť na trh aj napriek tomu, že nebol ešte pripravený

Mala to byť veľkolepé víťazstvo spoločnosti Samsung, ale nakoniec do dopadlo fiaskom. CEO Samsungu priznal, že Samsung Galaxy Fold ešte nebol pripravený na uvedenia na trh.

Samsung Galaxy Fold mal byť prvým masovo komerčne dostupným zariadením z kategórie skladateľných smartfónov. Nakoniec však uvedenie zariadenia na trh bolo odložené. Dôvodom je, že spoločnosť poslala viacerým recenzentom zariadenie, ktoré sa im po pár dňoch pokazilo. Odstránili vrchnú časť displeja, ktorá pripomínala ochrannú fóliu, ale v skutočnosti sa jednalo o polymérovú vrstvu, ktorá bola súčasťou displeja.

CEO Samsungu priznáva, že pochybili

„Tlačili sme to hoci nebol ešte pripravený,… (pozn. redakcie: Samsung Galaxy Fold)“, hovorí CEO spoločnosti pre portál Independent.co.uk. Ďalej dodal: „Pripúšťam, že sme niečo zanedbali pri skladateľných smartfónoch, aktuálne sme ale v procese obnovy.“.

DJ Koh, ďalej dodal, že v súčasnosti je v obehu viac ako 2000 prototypov zariadenia podrobovaných aktívnemu testovaniu.

Očakáva sa, že smartfón bude uvedený na trh niekedy v priebehu septembra, po boku konkurenčného zariadenia Huawei Mate X.

Via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close