SpravodajstvoWindowsWindows 10 MobileZariadenia

Ceny Lumii 950 a 950XL padajú

Zatiaľ ide len o znižovanie cien v Anglicku, ale je možné, že zníženie cien sa objaví aj u nás. Zatiaľ nie sú známe dôvody, prečo Microsoft pristupuje k takémuto radikálnejšiemu zlacňovaniu. Lumia 950 išla dole na 319.99 libier (predtým £399.99)Lumia 950XL na 399.99 libier (predtým £469.99).

Microsoft už viackrát pristúpil k takémuto zlacňovaniu práve preto, aby bol konkurencieschopnejší oproti ostatným výrobcom v rovnakej triede obzvlášť keď predaje Lumií prudko klesajú. Vlajková loď Lumia 950 pôvodne začínala až na 499.99 librách a terajšie zníženie cien naznačuje podľa všetkého, že ide o permanentné zníženie a nie o časovo obmedzenú ponuku, čo v konečnom dôsledku pravdepodobne zníži ceny aj na Slovensku.

Ak si chcete objednať telefón z iných európskych pobočiek Microsoftuvrátane Anglicka a tohto akčného zlacnenia, tak TU nájdete návod.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close