Sponzorovaný obsah

Cenový trhák, ktorý si nesmieš nechať ujsť. Kvalitná MicroSD karta Lenovo s kapacitou 64GB s parádnou cenou

MicroSD karta Lenovo ThinkPlus TF102 ťa na e-shope TomTop.com s bezplatným doručením vyjde na neskutočných 10 eur!

Populárny zahraničný e-shop TomTop.com prichádza s ďalším neodolateľným cenovým trhákom. Tentokrát padla šťastena na kvalitnú MicroSD kartu od spoločnosti Lenovo, ktorá je momentálne dostupná naozaj za babku. MicroSD karta nesúca označenie Lenovo ThinkPlus TF102 je dostupná hneď v niekoľkých verziách s rôznou kapacitou pamäťového priestoru. Vďaka najprísnejším certifikátom zároveň karta rozširuje možnosti jej použitia v praxi. Bezproblémovo ju tak môžeš využiť v smartfóne, ako bežné prenosné úložisko či dokonca aj v akčných kamerách a dronoch zachytávajúcich obraz v 4K kvalite. 

Lenovo ThinkPlus TF102 so 64GB úložiskom už za 10,46 eur nájdeš TU

MicroSD karta naozaj za babku

MicroSD karta Lenovo ThinkPlus TF102 spája neskutočnú cenu s vynikajúcimi technickými parametrami a najmodernejšími certifikáciami. Výrobca vďaka tomu zabezpečil vynikajúcu prenosovú rýchlosť (kategória A1) na úrovni až 90 MB/s v prípade čítania a až 30 – 60 MB/s v prípade zápisu. Kartu je tak možné využiť naozaj širokospektrálne v takmer akejkoľvek oblasti a elektronike. 

lenovo thinkplus tf102 2
Zdroj: TomTop

Mimoriadne citlivým technickým parametrom pri kvalitných pamäťových kartách je ich odolnosť a príslušné certifikácie odolnosti. V prípade karty Lenovo ThinkPlus TF102 siahol výrobca po naozaj najlepších technológiách v odvetví. Karta totižto bezproblémovo zvláda veľké teplotné výkyvy a nízke / vysoké teploty. Problém jej nerobí ani vlhkosť a voda či nebodaj silné magnety a RTG žiarenie. Keďže ide o kartu určenú aj pre akčné kamery, nechýba ani pokročilá odolnosť voči otrasom a nárazom, čo sa určite hodí aj pri náhodnom páde smartfónu. 

lenovo thinkplus tf102 pouzitie
Zdroj: TomTop

Pamäťová karta Lenovo ThinkPlus TF102 je dostupná hneď v troch rôznych verziách s 32GB, 64GB resp. 128GB interným úložným priestorom. Z technického hľadiska ako aj z hľadiska financií sa však momentálne najviac oplatí práve stredná verzia so 64GB úložiskom.

Lenovo ThinkPlus TF102 so 64GB úložiskom už za 10,46 eur nájdeš TU

Na e-shope TomTop.com ju totižto momentálne zoženieš už za skvelých 10,46 eur. Ak však hľadáš kartu s väčšou kapacitou, verziou so 128GB úložiskom za 19,95 eur určite nič nepokazíš. V oboch prípadoch nezabudni pri objednávke zvoliť aj dopravu typu Duty Free Shipping. Vďaka nej sa vyhneš aj prípadným komplikáciám na colnici. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close