TIP REDAKCIE

3D tlačiarne už dávno nie sú nedostupnými. Dávame Vám do pozornosti túto, ktorá sa chváli okrem nízkej ceny aj vysokou presnosťou!

Ty ešte stále nemáš doma 3D tlačiareň? Neváhaj a objednaj si najlepšiu 3D tlačiareň pod 150 eur, ktorú môžeš aktuálne získať v limitovanej predvianočnej zľave za fantastických 144,99 eur s bezplatnou dopravou a bez akýchkoľvek ďalších doplatkov, keďže tento kúsok je dodávaný priamo z nemeckého skladu!

Postavenú ju máte za pár minút

Vysokokvalitná 3D tlačiareň Anet A4 Delta 3D je predávaná vo forme DIY, no keďže sa skladá iba z 5 hlavných dielov, jej postavenie Vám zaberie iba pár minút. 

Zdroj: Cafago

Presnosť nadovšetko

3D tlačiareň Anet A4 Delta je postavená z vysokokvalitných dielov, ktoré zaručujú dokonale presnú a stabilnú tlač. Vysoký rám z hliníkovej zliatiny zároveň umožňuje tlač aj vyšších predmetov (200 x 210mm). Samotná tlačiarenská hlava umožňuje tlač o rýchlosti 20 až 60mm/s, pričom zaručuje presnosť na fantastickej úrovni – X / Y = 0.012mm, Z = 0.004mm!

Podporuje všetky možné materiály

Tlačiareň je vhodná na tlač takmer akýchkoľvek predmetov, či sa jedná už o hračky, vzdelávacie objekty alebo umelecké výtvory. Tlačiareň pracuje výborne s viacerými typmi vlákien, ako sú ABS, PLA, HIP, PP a Nylon (a ďalšie) vďaka čomu nie ste nijako limitovaný. 

Zdroj: Cafago

Tlačiareň Anet A4 Delta môžete aktuálne získať v špeciálnej predvianočnej akcii prostredníctvom partnerského eshopu Cafago.com za neuveriteľných 144,90 eur s dopravou zadarmo. Tlačiareň je pritom dostupná z nemeckého skladu, vďaka čomu sa nemusíte obávať ani žiadnych ďalších poplatkov vo forme DPH a CLA.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Alibaba)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s

Tip pre vás  Bezdrôtové slúchadlá QCY T2C s nabíjacím boxom a podporou Bluetooth 5.0 ešte takto lacné nikdy neboli!
podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close