Novinky

Analytici odhadujú, že čerstvo predstavený skladateľný smartfón od Samsungu, bude stáť mastnú sumu. Tu je ich odhad

Ak patríte medzi technologických nadšencov tak vám nemohla uniknúť informácia týkajúca sa predstavenia nového skladateľného zariadenie od Samsungu, ktorý bol predstavený na konferencii v San Franciscu.

Samotné predstavenie zariadenie bolo zahalené rúškom tajomstva. Samsung o zariadení toho moc nepovedal. Viac menej toto hybridné zariadenie „len“ ukázal svetu.

Po jeho predstavení vzniklo veľa otázok a jednou z nich je samozrejme aj cena. O nej viac špekulovali analytici ako samotný Samsung. Podľa odborníkov možno očakávať cenovku atakujúcu 1850$, teda zhruba 1600€.

Nový skladateľný Samsung bude len pre vyvolených

Okrem ceny, ktorá bude najvyššou na trhu v prípade smartfónov, zariadenie bude zároveň dostupné len v obmedzenom množstve. Odhaduje sa, že bude dostupných zhruba 300.000 až 500.000 zariadení.

V každom prípade sa čoskoro dozvieme či skladateľné smartfóny sú budúcnosťou smerovania vývoja mobilných zariadení.

Zdroj: PhoneArena.com

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close