SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Cena najobľúbenejšieho holiaceho strojčeku od Xiaomi klesla ešte nižšie! Strojček Xiaomi SO WHITE ES03 jednoducho musíš mať

O tom, že povinná výbava pre poriadneho chlapa nemusí stáť desiatky, či stovky eur, nás spoločnosť Xiaomi presvedčila už niekoľkými produktmi. I keď je väčšina produktov naozaj dostupných, stále sa nájde priestor, kde by sa dalo pár eur ušetriť. Dobrým príkladom je najobľúbenejší holiaci strojček Xiaomi SO WHITE ES03, ktorý je sme vám predstavovali už v minulosti. Jeho bežná cenovka je nad úrovňou 30 eur, počas predošlej zľavy ste si ho mohli uchmatnúť za necelých 21 eur. Vďaka skvelým výpredajom a exkluzívnym zľavovým kupónom na e-shope Cafago.com si ho ale môžete aktuálne zaobstarať už za 17,99 eur s dopravou zdarma!

Skvelú akciu na holiaci strojček od Xiaomi nájdeš na Cafago.com

Holenie na úrovni

xiaomi so white es03 holiaci strojcek hlavica 3_opt
Zdroj: Cafago

O skvelé a bezproblémové holenie sa stará až trojica holiacich hláv, ktoré sa vďaka svojej flexibilite prispôsobujú kontúram vašej tváre. Skvelý výsledok je pritom zaručený najmä nožmi a očkami vyrobenými z nehrdzavejúcej japonskej ocele, ktoré sa počas používania samé ostria. Za pasívne ostrenie môže dvojica oceľových krúžkov na každej hlavici, ktoré zároveň zväčšujú kontaktnú plochu počas holenia, ako aj predlžujú životnosť samotných holiacich hláv. 

xiaomi so white es03 holiaci strojcek hlavica_opt
Zdroj: Cafago

Pomocník na cestách

Aj keď je strojček Xiaomi SO WHITE ES03 o čosi väčší ako niektorí jeho súrodenci z portfólia spoločnosti Xiaomi, stále sa ide o skvelého cestovného pomocníka. V útrobách sa totižto nachádza až 600mAh batéria, ktorá zvládne holenie až po dobu 60 minút. Keďže sa ale jedná o moderný gadget, počítať môžte aj s podporou rýchleho nabíjania, s ktorým nabijete strojček iba za 90 minút. 

xiaomi so white es03 holiaci strojcek nabijanie_opt
Zdroj: Cafago

Bezpečnosť na prvom mieste

Strojček inteligentne využíva zostávajúci elektrickú energiu v batérii, no zároveň používateľovi neustále poskytuje dostatok šťavy na pohodlné holenie. Za zmienku stojí aj automatická kontrola upchatia čepelí. Samozrejmosťou je podpora suchého aj mokrého holenia, vďaka certifikácii IPX7. Holiaci strojček tým pádom môžete používať pod tečúcou vodou. 

xiaomi so white es03 holiaci strojcek funkcie_opt
Zdroj: Cafago

Skvelým doplnkom na strojčeku je aj LED displej na spodnej časti rukoväte, kde nájdete indikátory poruchy, uzamknutia, mokrého holenia, či aktuálneho stavu batérie v percentách. Súčasťou strojčeka je aj klasická výklopná zastrihávacia čepeľ

Ako sme už spomínali vyššie, cena strojčeku Xiaomi SO WHITE ES03 aktuálne spadla na historické minimum. Jeho cenu zrazíte s kupónom CC691 na bezkonkurenčných 17,99 eur, samozrejme, s dopravou zdarma. 

Skvelú akciu na holiaci strojček od Xiaomi nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Holiaci strojček tip redakcie Xiaomi
Close
Close