SpravodajstvoZaujímavosti

Digitálne meny padajú na čele s Bitcoinom. Takto lacný nebol posledných 14 mesiacov

Digitálne meny, resp. digitálne zlato zažíva v týchto dňoch nepekné okamihy. Takto rok dozadu sme mohli čítať na každom portáli správy o tom ako sa darí digitálnym menám. Dnes je situácia presne opačná.

Hodnota Bitcoinu klesá

Rok dozadu sme mohli čítať správy o tom ako Bitcoin rastie. Presiahol dokonca hodnotu 20.000 dolárov pričom viacero odborníkov odhadovalo, že bude jeho hondota ešte rásť. Dnes vieme s istotou povedať, že sa mýlili. Aktuálne hodnota Bitcoinu na viacerých trhoch padá. Napríklad na trhovisku Kraken.com sa aktuálne Bitcoin predáva za necelých 3.300€ (cca 3740 dolárov) čo predstavuje hodnotu za akú sa predával približne pred 14 mesiacmi.

Zdroj: vlastný

Podľahli ste aj vy digitálnym menám? Dnes situácia na trhu nevyzerá vábne a môžeme vidieť dlhodobý pokles ich hodnoty čo môže mnohých od jeho kúpy (resp. inej digitálnej meny) odradiť. Na druhej strane existuje viacero ľudí, ktorí v tejto situácii vidia šancu. Ak sa riadite príslovím Warrena Buffetta, ktorý vidí v potápajúcej sa „lodi“ príležitosť ako ju získať za lacný peniaz a neskôr predať drahšie tak teraz je vaša šanca.

Zdroj: vlastný via techcrunch.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Bežíte na Windows 7? Získajte Windows 10 Pro spolu s veľkou májovou aktualizáciou za babku

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close