Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Call Of Duty Mobile: „Za 3 dni od uvedenie na trh bola hra stiahnutá už viac ako 35-miliónovkrát“ Už ste ju hrali? Dostupná je zadarmo!

Call Of Duty Mobile: Zahrajte si jednu z najlepších mobilných hier, ktorá bola za 3 dni od predstavenia stiahnutá už viac ako 35-miliónovkrát.

Herné štúdio Activision v posledných dňoch dominuje vo svete mobilných hier. Dôvodom je ich nová bezplatná hra Call Of Duty Mobile, ktorá je dostupná pre naše smartfóny od 1. októbra prostredníctvom obchodov Google Play a Apple Store.

Call Of Duty Mobile láme rekordy

Spoločnosť Activision prostredníctvom svojho oficiálneho blogu  oznámila, že hra bola zatiaľ stiahnutá viac ako 35-miliónovkrát. To z nej robí najrýchlejšie rozširujúcou sa mobilnou hrou, akú kedy vytvorili. Generálny riaditeľ spoločnosti pri tejto príležitosti povedal:

“Reakcie fanúšikov z operačného systému Android a iOS je úžasná. Call of Duty: Mobile už prekonal 35 miliónov stiahnutí a je na dobre ceste k tomu, aby sa stal medzi aplikáciami pre iOS číslom 1# v celkovom počte stiahnutí, a to nielen medzi hrami, ale aj medzi všetkými aplikáciami v 100 krajinách a regiónoch,“ uviedol Rob Kostich, prezident herného štúdia Activision.Ďalej dodal: „Je to neuveriteľne zábavná skúsenosť a my len začíname. Gratulujeme tímom spoločnosti Activision a partnerskému štúdiu Tecent’s TiMi Studios za to, že pre hráčov urobili takú skvelú hru. A špeciálne poďakovanie patrí aj našim fanúšikom za ich neustálu podporu…”

Ak ste ešte Call Od Duty Mobile nevyskúšali, tak môžete tak spraviť prostredníctvom odkazov nižšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close