SpravodajstvoXiaomi

Čakáte na nový Android 12 pre váš smartfón? Xiaomi teraz zháňa dobrovoľníkov, ktorí ho získajú skôr!

Nový Android 12 si budete môcť vyskúšať na vašom Xiaomi skôr ako ostatní. Stačí sa len jednoducho zapojiť do programu Mi Pilot.

Čakanie na nový systém s označením Android 12 sa môže zdať nekonečné. Kým sa táto verzia operačného systému dostane do smartfónov v širokej verejnosti, môže ubehnúť ešte niekoľko týždňov či dokonca mesiacov. Nie každý však musí čakať a vďaka programu Mi Pilot od Xiaomi si môžete čakanie na nový systém o niečo skrátiť. V tomto prípade ide o program, kde budete testovať beta verziu systému a za odmenu budete mať prednostný prístup k najnovším aktualizáciám. V súčasnosti Xiaomi zháňa hneď niekoľko majiteľov smartfónov s globálnou verziou systému. Preto ak máte niektorý z modelov, na ktoré poukazuje portál Xiaomiadictos.com, neváhajte a skúste sa zapojiť do programu.

Ako sa pripojiť do Mi Pilot programu

Mi Pilot program je známy program, ktorý nám umožňuje testovať nové verzie ROM ešte pred ich oficiálnym vypustením na verejnosť. Všetko má však svoj háčik a i Xiaomi za to od vás bude niečo chcieť. Vy získate novú beta verziu systému a za to budete informovať spoločnosť o chybách a problémoch v systéme. Ako ste však už vytušili, beta verzia systému nie je úplne stabilná a slúži najmä od toho, aby v nej boli vychytané všetky chyby.

Počet ľudí, ktorí sa môžu zapojiť do tohto programu je obmedzený. Spoločnosť Xiaomi tak neberie do svojho programu všetkých prihlásených a zapojenie sa do programu funguje na princípe „kto skôr príde, ten skôr berie“. Ak si teda chcete vyskúšať nový Android 12 skôr ako ostatní, nemali by ste dlho váhať. Všetky potrebné informácie predtým, než sa pustíte do registrácie tak nájdete na tejto stránke oficiálneho fóra Xiaomi.

Tieto smartfóny Xiaomi zháňa

Ako sme už spomínali, Xiaomi v súčasnosti hľadá majiteľov niekoľkých modelov. Na zozname je však množstvo zariadení a ak vlastníte niektorý z týchto modelov bežiaci na určitom type ROM, mali by ste nad vstupom do programu aspoň popremýšľať. Typy ROM sú na zozname označené nasledovne: MI (Global), EEA (EU ROM), RU (Rusko), ID (Indonézia).

  • Xiaomi 11 Lite 5G NE (MI, EEA, RU)
  • Xiaomi 11T Pro (MI, EEA, ID, RU)
  • Xiaomi 11T (EEA, ID, RU)
  • Xiaomi Pad 5 (MI, EEA, RU )
  • Redmi Note 8 2021 (MI, EEA, RU)
  • Redmi 10 / 10 Prime (MI, EEA, RRU, ID)
  • Redmi 10 Prime (IN)

Využijete príležitosť a zapojíte sa do Mi Pilot programu? A skúšali ste niekedy tieto beta verzie systému? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close