SamsungSpravodajstvo

Čaká nás oficiálny koniec série Galaxy Note od Samsungu? Nové správy prinášajú viac svetla do tejto témy

Agentúra, ktorá prišla s danou informáciou sa odvoláva na zdroj priamo zo spoločnosti Samsung

Ešte v druhej polovici novembra obehli technologickú komunitu správy o tom, že Samsung sa údajne chystá ukončiť výrobu smartfónov z produktovej rady Galaxy Note. So správami prišiel známy leaker informácií, Max Weinbach, ktorý mnohokrát presvedčil, že má skvelé zdroje.

Skončí Samsung s výrobou produktovej rady Galaxy Note?

Vyzerá to tak, že Wenbachov zdroj sa tentokrát mýlil, hoci argumentácia v podobe nahrádzanie zariadení Note skladateľnými smartfónmi, dávala zmysel. Najnovšie spoločnosť Samsung tieto fámy mala dementovať. Upozorňuje na to spravodajská agentúra YohnapNews.

Podľa publikovaných správ môžeme s produktovou radou Galaxy Note počítať aj v nasledovnom roku. Agentúra sa odvoláva na zdroj priamo zo spoločnosti Samsung, ktorý chcel však zostať pod rúškom anonymity. 

Agentúra píše, že zdroj sa k tejto téme vyjadril konkrétne slovami:

„Pripravujeme vydanie Galaxy Note na budúci rok,..“

Spoločnosť Samsung produktovú radu Galaxy Note po prvýkrát uviedla na trh ešte v roku 2011. Odvtedy zariadenia síce patria medzi drahšie modely smartfónov, ale aj napriek tomu sú veľmi populárnymi.

Samsung má na budúci rok smelé plány

Do pozornosti by sme vám chceli dať ešte článok z dnešného rána, kde sme upozorňovali na vyjadrenia TM Roh-a, prezidenta a vedúceho obchodu v oblasti mobilnej komunikácie spoločnosti Samsung, ktorý prezradil, že v priebehu budúceho roka spoločnosť plánujú predstaviť viac ako 20 5G smartfónov. Okrem iného hovoril o tom, že chcú rozšíriť portfólio skladateľných zariadení naprieč viacerými cenovými hladinami. V praxi by to malo znamenať, že skladateľné zariadenia by mohli byť na dosah oveľa širšej škále používateľov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close