Spravodajstvo

Byť zdravý je výhra: Skontrolujte si svoju emailovú schránku! MFSR začalo rozposielať maily výhercom finančnej prémie

Ministerstvo financií SR začalo výhercom očkovacej prémie rozposielať emaily a SMS správy. Nemusíte sa tak pracne hľadať v zozname výhercov.

Ste zaregistrovaní v súťaži Byť zdravý je výhra a každý týždeň prelúskavate dlhý aktualizovaný zoznam výhercov? Ministerstvo financií Slovenskej republiky zrejme konečne prichádza s implementáciou riešenia, ktoré by malo odstrániť nutnosť neustáleho hľadania sa v zoznamoch výhercov. Doterajším výhercom v tzv. „očkovacej lotérii“ totižto od včerajšieho dňa začali prichádzať notifikačné emaily a SMS správy, v ktorých MFSR poskytuje bližšie informácie o vyplatení výhry.

Koniec hľadaniu sa v dlhočizných zoznamoch výhercov

Ak patríte medzi šťastlivcov, počas včerajšieho dňa ste s najväčšou pravdepodobnosťou obdržali email od MFSR, ktorý informoval o vašom vyžrebovaní a získaní nešpecifikovanej peňažnej výhry. V emailovej správe, ako aj v podobne formulovanej SMS správe Ministerstvo financií SR informuje aj o vyplatení finančnej výhry do 30 dní na bankový účet zadaný počas registrácie. Nie je však zrejmé, či bude výhra vyplatená 30 dní od obdržania emailovej správy, alebo od samotného vyžrebovania, ktoré prebieha už niekoľko týždňov.

V mene Ministerstva financií SR Vám BLAHOŽELÁME.

Boli ste vyžrebovaný v očkovacej prémii a získali ste peňažnú výhru.

Výhru vám do 30 dní zašleme na bankový účet, ktorý ste uviedli pri registrácii.

Ďakujeme, že nám pomáhate naplniť spoločný cieľ, a tým je zdravé Slovensko.

BYŤ ZDRAVÝ JE VÝHRA

S úctou,

Ministerstvo financií SR
Štefanovičová 5
817 82 BRATISLAVA

Samotná správa od MFSR nie je príliš adresná a jedná sa skôr iba o automatickú notifikačnú správu o tom, že vám bude peňažná odmena zaslaná do spomínaných 30 dní. Ak ste náhodou o vyžrebovaní vášho žrebu do obdržania správy nevedeli, určite odporúčame ručné vyhľadanie sa v zozname výhercov. Ten nájdete priamo na stránkach Ministerstva financií SR. V zozname výhercov totižto nájdete aj presnú výhernú sumu, ktorú by ste v emailovej / SMS správe hľadali márne.

Aktualizácia zoznamu výhercov prebieha zhruba raz za týždeň

Ministerstvo financií SR aktualizuje zoznam výhercov v súťaži Byť zdravý je výhra zhruba na týždennej báze, takže nie je nutné sledovať zoznam každý deň. Najnovšia aktualizácia prebehla len pred niekoľkými hodinami, pričom zoznam výhercov obsahuje už 58 155 záznamov. O aktualizovaní zoznamu, samozrejme, vždy informuje aj priamo na našom webe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close