Spravodajstvo

Byť zdravý je výhra: Nezabudnite, zmenil sa vysielací čas hlavného losovania o prémiové výhry!

Očkovacia lotéria Byť zdravý je výhra, zmenila vysielací čas. O prémiové výhry sa už nebude hrať v nedeľu, ale počas soboty na Jednotke.

Pomaly, ale isto sa blíži finále očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra. Pred sebou máme už len 4 žrebovania. Ide o súťaž, do ktorej sa môže zapojiť takmer ktokoľvek s trvalým pobytom na území SR, kto je zaočkovaný. Aktuálne, s výnimkou 100€ výhier, môžeme deň čo deň sledovať losovania o ďalšie zaujímavé výhry. Zatiaľ, čo počas pracovného týždňa sa hrá o 10-tisícové a 1-tisícové výhry, tak počas víkendu sa hrá o výhry presahujúce 100-tisíc.

Doposiaľ, hlavná relácia, počas ktorej sa hralo o výhry presahujúce 100-tisíc €, bola vysielanou počas nedele. Na to, aby ste mohli vyhrať tú najvyššiu možnú výhru, tak ste museli zdvihnúť telefón a zodpovedať heslo, na ktoré sa pýtal moderátor, resp. moderátorka. Vzhľadom na to, že toto heslo je povedané počas relácie, tak mnoho šancí, ako vyhrať jednu z hlavných cien bez toho, aby ste reálne sledovali reláciu, ste nemali. Hoci sa objavili aplikácie, ktoré sľubujú, že vás upozornia na heslo počas vysielania prostredníctvom upozornenia bez toho, aby ste museli reálne sledovať reláciu, tak treba povedať, že žiadna z nich vám negarantuje, že nezlyhá v kľúčovom momente. Jednou z tých lepšie hodnotených aplikácií, je Vyhraj lotériu, ktorú môžete stiahnuť z obchodu Google Play nižšie.

Vyhraj lotériu
Vyhraj lotériu
Developer: Adam Vician
Price: Free

Nedeľné losovanie sa presúva na sobotu

Prejdime však k tomu, že ak sa rozhodnete nevyužiť aplikáciu tretej strany a chceli by ste heslo získať prostredníctvom živého vysielania, tak Jednotka začiatkom tohto mesiaca ohlásila, že mení vysielací čas hlavného žrebovania. Vysielanie očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra, sa presunulo z nedele na sobotu na 20:30.

„Vnímali sme názory a diskusie divákov, ktorí by uvítali skorší vysielací čas očkovacej prémie, a preto sme opätovne otvorili diskusie k tejto téme. Po dohode s Ministerstvom financií SR tak posledné 4 časti relácie Byť zdravý je výhra od 9. októbra odvysielame počas sobotných večerov o 20.30 h na Jednotke,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Najbližšie žrebovanie s novým vysielacím časom, bude prebiehať už zajtra, 9. októbra o 20:30. Nižšie si môžete pozrieť harmonogram zostávajúcich losovaní.

  • SOBOTA 9. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 16. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 23. októbra o 20:30 hod. na Jednotke
  • SOBOTA 30. októbra o 20:30 hod. na Jednotke

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close