SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Buildy z vetvy Redstone len pre Windows 10 Mobile telefóny, staršie Lumie si musia počkať

Už je tomu takmer týždeň čo Microsoft vypustil aktualizáciu z vetvy Redstone ako pre PC tak aj mobilnú verziu ich operačného systému Windows 10, resp. Windows 10 Mobile pod číselným označeným 14267. Samotnú aktualizáciu pritom nedostali všetky zariadenia, ale len novšie modely od Microsoftu, a to samozrejme nenechalo fanúšikov Windows Mobile bez odozvy. Totiž, aktuálna verzia buildu pre staršie Lumie (pozn. redakcia: Windows Phone 8.1 zariadenia) je 10586.107.

Dostupnosť Windows 10 Mobile je otázna

Gabriel Aul tak musel vysvetľovať vzniknutú situáciu nespokojným fanúšikom na sociálnej sieti Twitter, kde napísal, že ďalšie modely budú mať podporu až vo chvíli kedy bude pre ne dostupná aktualizácia na oficiálnu verziu Windows 10 Mobile, čo je práve kameň úrazu. Totižto samotný Microsoft nemá vo svojich rukách doručenie aktualizácie na Windows 10 Mobile, na ťahu sú totiž mobilní operátori.

redstone vetva

Zdroj: Twitter.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close